Praca dla 200 osób w Infosys BPO Poland

Infosys BPO Poland, jeden z wiodących przedstawicieli z sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce, podpisał kontrakt z firmą AkzoNobel, światowym liderem w obszarze produkcji farb, powłok i chemikaliów specjalnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca dla 200 osób w Infosys BPO Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

24 wrz 2013 12:54


- Zespół Infosys będzie odpowiadał za wdrożenie nowoczesnych rozwiązań zwiększających efektywność i optymalizujących procesy finansowo - księgowe holenderskiego przedsiębiorstwa AkzoNobel. W związku z kontraktem Infosys zatrudni kolejnych 200 osób - mówi Krystian Bestry, dyrektor zarządzający Infosys BPO EMEA.

W związku z nowym projektem Infosys poszukuje specjalistów, m.in. od finansów i księgowości, analiz finansowych, czy zarządzania projektami. Kluczowa jest doskonała znajomość języków obcych, przede wszystkim holenderskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego lub szwedzkiego.

Wiadomość o 200 nowych etatach to kolejna, na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy, informacja o zwiększeniu zatrudnienia w łódzkim oddziale indyjskiego koncernu. W sierpniu bieżącego roku Infosys poinformował o planach zatrudnienia dodatkowych 200 osób, co jest wynikiem rozszerzania działalności centrum w Łodzi.

Aktualnie Infosys BPO Poland zatrudnia ponad 1,7 tys. specjalistów i jest największą jednostką firmy poza granicami Indii, świadczącą usługi BPO i ITO dla 48 krajów świata w 24 językach obcych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.