PARTNERZY PORTALU

Oto najlepsze firmy, praktyki CSR i miasta związane z branżą BPO i SSC

  • Autor: jm
  • 10 lut 2014 16:16

Znane są już wyniki 2. edycji konkursu CEE Outsourcing and Shared Services Awards organizowanego przez BiznesPolska Media.

Oto najlepsze firmy, praktyki CSR i miasta związane z branżą BPO i SSC
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Za najlepszą firmę roku z sektora BPO w Polsce i najlepszego pracodawcę uznano HP Global E-Business Operations. Oprócz tradycyjnych benefitów jak: karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne czy bilety do kina i teatru, pracownicy firmy mogą korzystać z programu pomocy w przypadku trudnych życiowych sytuacji, programu wellness czy kupować produkty HP w konkurencyjnych cenach. Zatrudnieni w firmie otrzymują również darmową kawę, herbatę, kanapki i owoce i mogą również liczyć na masaż w biurze.

W branży IT najlepszą firmą okazał się koncern Atos - zatrudniający 76 tys. osób w 47 krajach całego świata. W Polsce firma zatrudnia prawie 2 tys. osób i działa w czterech miastach: Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Do grudnia 2014 r. firma planuje zatrudniać w Polsce już 2150 osób.

W konkursie wyróżniono również najlepszego, unikalnego dostawcę rozwiązań. Tym razem zwyciężyła firma Multiposting, która dostarcza rozwiązania w zakresie e-rekrutacji. Na czym polega jej innowacyjność? Za jednym kliknięciem myszki klienci firmy (m.in. Accenture, Siemens, Bayer, EY, Capgemini, Renault, Adecco czy PwC) mogą umieścić ofertę pracy na ponad 500 stronach internetowych czy w kluczowych portalach społecznościowych. Ponadto pozwala wyszukiwać kandydatów z określonymi umiejętnościami na forach internetowych, czy na Facebooku.

Za najlepszą firmę rekrutacyjną uznano Hays Poland i Hays Hungary. Kluczowym projektem rekrutacyjnym zrealizowanym przez firmę w Polsce była rekrutacja dla Perkin Elmer (zatrudnienie 125 osób). Hays Poland obsługuje również takie firmy jak: IBM, Sony Pictures, Tate & Lyle czy Euroclear.

W konkursie przyznano również nagrodę za najlepszą inicjatywę CSR 2013 r. Wśród nominowanych projektów firm IBM, Google Poland, HP, ABSL największe uznanie zyskał Poland Business Run. Ta inicjatywa to charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, który w 2013 roku odbył się jednocześnie w trzech miastach - Krakowie, Poznaniu i Katowicach. Jego organizatorzy to Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty, a także firmy: UBS Service Centre Poland, Radisson Blu Hotel Kraków, Luxoft Poland, Savvis, Hays Poland, MAN Accounting Center, Franklin Templeton Investments Poland, Capgemini Polska oraz miasta w których odbyły się imprezy.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Oto najlepsze firmy, praktyki CSR i miasta związane z branżą BPO i SSC

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA