Liczba zatrudnionych w Infosys BPO Poland przekroczyła 2000 osób

Dzięki temu łódzkie centrum potwierdziło swoją pozycję jednego z największych pracodawców z sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Liczba zatrudnionych w Infosys BPO Poland przekroczyła 2000 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: AW

10 cze 2014 15:48


Już teraz Infosys, który tylko w ubiegłym roku powiększył swój zespół o 800 osób, zapowiada rekrutację dla 400 - 500 pracowników. Oprócz intensywnej rekrutacji, firma zwiększa również swoją aktywność CSR-ową organizując Łódź Business Run. Rosnąca w siłę marka Infosys to również powód, dla którego to właśnie w Łodzi, w siedzibie centrum odbędzie się polski finał największego na świecie konkursu dla przyszłych liderów biznesu Global Business Challenge organizowany Instytut CIMA.

Infosys jest obecny w Łodzi od 2007 roku, kiedy to firma przejęła działające w mieście Europejskie Centrum Usług Księgowych Philips. Od tamtej pory centrum dynamicznie rozwijało portfolio zarówno obsługiwanych marek, jak i usług, które świadczy. Dziś należy do wiodących przedstawicieli branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Co więcej, Infosys BPO Poland jest w tej chwili największą jednostką firmy ulokowaną poza granicami Indii. W ubiegłym miesiącu firma odnotowała kolejne ważne osiągnięcie - dzięki intensywnemu rozwojowi przekroczyła próg 2000 pracowników.

- W kwietniu do naszego zespołu dołączył dwutysięczny pracownik. Portfolio marek, dla których pracujemy ciągle rośnie, musimy więc zatrudniać kolejnych specjalistów. Nasze plany tylko na ten rok to kolejnych 400 - 500 osób - mówi Agnieszka Jackowska - Durkacz, Członek Zarządu Infosys BPO EMEA, dyrektor zarządzająca Infosys BPO Poland. - Niezwykle dynamiczny rozwój naszej firmy pokazuje, że Łódź świetnie sprawdza się, jako jeden z głównych ośrodków nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce - dodaje.

Globalne usługi z Łodzi

Infosys BPO Poland świadczy zaawansowane usługi biznesowe dla klientów 48 krajów w 24 językach obcych. Pracujący w Łodzi konsultanci i analitycy zajmują się realizacją projektów księgowych, logistycznych i finansowych dla klientów min. z Anglii, Francji, Niemiec czy Holandii oraz Polski. Część menadżerów Infosys BPO Poland jest również odpowiedzialnych za zarządzanie procesami biznesowymi obsługiwanymi przez jednostki firmy, które działają w regionie EMEA - Holandii, Czechach oraz RPA.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.