Kraków, praca: Nowe centrum biznesowe Shell. Firma kusi pracowników wynagrodzeniami i możliwością rozwoju

Shell otwiera nową siedzibę największego centrum usług biznesowych w Europie. Zamierza przyciągać najlepszych ekspertów - m.in. specjalistów z dziedziny finansów, księgowości, zarządzania, logistyki, spraw personalnych oraz komunikacji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kraków, praca: Nowe centrum biznesowe Shell. Firma kusi pracowników wynagrodzeniami i możliwością rozwoju

PODZIEL SIĘ


Autor: Newseria.pl/AT

6 lip 2017 13:36


• Shell zainaugurowała nowe biuro jednej z największych małopolskich inwestycji – Shell Business Operations.

• Koncern zapowiada, że zamierza rozwijać swoją działalność przyciągać najlepszych ekspertów.

• Firma spodziewa się, że wykwalifikowane kadry uda się przyciągnąć poziomem wynagrodzeń wyższym od rynkowej średniej oraz możliwością uczestniczenia w międzynarodowych projektach i rozwijania kariery.

• Kluczowym wymogiem wobec kandydatów jest biegła znajomość języków obcych.

Firma Shell właśnie zainaugurowała nowe biuro jednej z największych małopolskich inwestycji – Shell Business Operations. Zatrudnieni w centrum menadżerowie podejmują strategiczne dla firmy decyzje, które mają przełożenie na globalny rynek. Ponad 2,7 tys. specjalistów z dziedziny prawa, zasobów ludzkich, zarządzania projektami, księgowości czy logistyki przeprowadziło się właśnie do najnowocześniejszych w całym regionie biurowców znajdujących się w kompleksie Shell Energy Campus w Krakowie. Jednocześnie koncern zapowiada, że zamierza rozwijać swoją działalność i przyciągać najlepszych ekspertów.

Czytaj też: Centrum biznesowe Shell zatrudniło ok. 660 osób

– W krakowskim centrum usług biznesowych Shell zatrudnionych jest przeszło 2700 pracowników. Słychać 20 różnych języków, mamy 36 różnych narodowości, nasza populacja jest zróżnicowana, dynamiczna i multikulturowa. W tym momencie operujemy w dziewięciu niezależnych liniach biznesowych. Nasi pracownicy pracują globalnie, codziennie współpracują z innymi ośrodkami Shell na innych kontynentach, w innych strefach czasowych – mówi Agnieszka Pocztowska, dyrektor generalna SBO Kraków w Shell Polska.

Polska jest jedną ze światowych potęg w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Inwestorów przyciągają między innymi strategiczne położenie, dobra komunikacja z resztą Europy, wsparcie na szczeblu rządowym i lokalnym, konkurencyjne koszty i dobrze wykwalifikowane kadry. Te czynniki składają się na fakt, że coraz więcej – zarówno polskich, jak i zagranicznych firm – lokuje na tutejszym rynku swoje centra biznesowe.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.