×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Diamenty ABSL pod patronatem PulsHR.pl. Zapraszamy do zgłoszeń

  • PTWP - PulsHR
    jk
  • 8 lut 2017 11:22

• Niewiele czasu pozostało na złożenie projektu w konkursie branżowym sektora nowoczesnych usług biznesowych - Diamenty ABSL.
• Tylko do 14 lutego można zgłaszać swoje projekty w siedmiu konkursowych kategoriach.
• Celem przedsięwzięcia jest wyróżnianie wyjątkowych projektów, inspirowanie do rozwoju i wzmocnienie roli sektora jako koła napędowego polskiej gospodarki.
• Konkurs odbywa się pod patronatem serwisu PulsHR.pl.

Diamenty ABSL pod patronatem PulsHR.pl. Zapraszamy do zgłoszeń
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Po raz drugi Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce (ABSL) prowadzi projekt ABSL Diamonds. To wyróżnienia przyznawanych tym firmom z sektora nowoczesnych usług biznesowych, które w 2016 roku wcieliły w życie innowacyjne i unikalne projekty i pomysły.

Podobnie jak w przypadku ubiegłorocznej edycji Diamentów, także w tym roku ich celem jest wskazanie firm i wyodrębnionych z ich struktur zespołów osób, które nadają nowe kierunki rozwoju sektora, podejmując ambitne i odważne decyzje.

Obok kategorii, które znane są z innych branżowych projektów, jak CSR, employer branding czy customer experience, ABSL umożliwia zdobycie wyróżnienia w unikalnych obszarach - vibrant workplace czy business game changer.

- Tym, co wyróżnia ABSL Diamonds spośród innych branżowych nagród, jest transparentność kryteriów ich przyznawania. Są to nagrody niekomercyjne, przyznawane za realny wkład w rozwój sektora i wyznaczenia kierunków jego rozwoju. Firmy, które chcą zgłosić swoje projekty do naszego konkursu, nie muszą być zrzeszone w ABSL, co zapewnia równe szanse. Wymogiem natomiast jest to, aby projekt był stworzony i prowadzony przez pracowników centrów usług działających w Polsce. Zależy nam na docenieniu tych, którzy mają niebagatelny wpływ na rozwój rynku nowoczesnych usług w naszym kraju. - mówi Piotr Dziwok, prezes Shell Polska i wiceprezes ABSL, pomysłodawca projektu.

Projekt, w jednej lub w większej ilości kategorii, można zgłosić do 14 lutego na stronie www.absl-diamonds.com. Po tym terminie jury będzie pracować nad oceną przesłanych prezentacji, a laureatów drugiej edycji ABSL Diamonds poznamy 21 marca 2017r.  podczas uroczystej gali w auli głównej Politechniki Warszawskiej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Diamenty ABSL pod patronatem PulsHR.pl. Zapraszamy do zgłoszeń

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA