ABSL Diamonds: Wybrano najlepsze firmy BPO i SSC

10 grudnia, zostały rozdane nagrody ABSL Diamonds. Ideą konkursu było wyróżnienie firm z wizją, wyznaczających nowe kierunki rozwoju branży oraz inspirujących środowisko biznesu w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

ABSL Diamonds: Wybrano najlepsze firmy BPO i SSC

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

14 gru 2015 17:10


Organizatorem konkursu jest ABSL, największa organizacja w Europie Środkowo-Wschodniej zrzeszają ponad 180 firm reprezentujących sektor nowoczesnych usług dla biznesu oraz wspierających rozwój tej branży w Polsce.

Pierwsza edycja konkursu ABSL Diamonds 2015 była skierowana do wszystkich firm reprezentujących sektor nowoczesnych usług dla biznesu, czyli centrów BPO, SSC, ITO czy R&D, zarówno z zagranicznym, jak i polskim kapitałem. Zgłoszone projekty ocenili niezależni eksperci z McKinsey&Company, Everest Group, HayGroup Poland i HfSResearch.

Misją konkursu ABSL Diamods jest docenienie osób i organizacji, które przyczyniają się do rozwoju jednego z najbardziej dynamicznych sektorów gospodarki. Według organizatorów, dzisiaj usługi technologiczne i biznesowe mają szanse ulokować nasz region na pierwszym miejscu w kategorii procesów opartych na wiedzy.

Konkurs został zorganizowany w celu nagrodzenia inicjatyw, w które w wyraźny i namacalny sposób wpłynęły na sektor usług biznesowych.

 

Zwycięzcy ABSL Diamods:

Business Leader in CSR – GSK Services

Leader in Business to Academia Collaboration – HP Global Business Center

Business Leader in Employer Branding – Capgemini

Business Leader in Vibrant Workplace – State Street Bank Poland

Business Leader in Value Creation – Geoban Poland

Business Leader in Business Innovation – Capgemini

Business Leader in Customer Experience – Google Poland

Business Leader in Business Excellence – Geoban Poland

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.