500 nowych miejsc pracy w Procter&Gamble

W Warszawie powstało Europejskie Centrum Planowania i Logistyki P&G. Trwa rekrutacja pracowników. Kto będzie potrzebny?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

500 nowych miejsc pracy w Procter&Gamble

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 gru 2013 14:42


Europejskie Centrum Planowania i Logistyki P&G w Warszawie odpowiada za kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw w 100 krajach - od planowania surowców aż po dostarczenie gotowego produktu do odbiorcy. Dzięki temu, produkty będą mogły szybciej i sprawniej trafiać do detalistów, a finalnie do konsumentów.

- Warszawa była optymalną lokalizacją dla nowego Centrum ze względu na nasze wcześniejsze inwestycje w kraju, bliskość do pozostałych rynków, sprzyjający klimat inwestycyjny stworzony przez polskie władze oraz dostęp do dobrze wykształconych i utalentowanych pracowników - wyjaśnia Yannis Skoufalos, Global Product Supply Officer P&G.

Obecnie trwa rekrutacja. Firma zapowiada zatrudnienie 500 osób. Głównie potrzebni będą absolwenci uczelni technicznych oraz specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem.

Europejskie Centrum Planowania i Logistyki P&G jest kolejnym z szeregu przedsięwzięć, który 20 lat temu rozpoczął się od powstania fabryki Pampers na warszawskim Targówku. Dziś w Polsce działają nie tylko cztery fabryki eksportujące do ponad 100 krajów, ale także biuro główne, w których skład wchodzą biura i centrum usług biznesowych. W Polsce P&G zatrudnia ponad 3500 osób.

- P&G jest ważnym inwestorem i partnerem dla polskiej gospodarki. Doceniamy skalę inwestycji firmy w naszym kraju, które zaowocowały powstaniem tysięcy miejsc pracy. Nowa inwestycja potwierdza, jak silne i trwałe jest zaangażowanie firmy w Polsce - mówi Monika Piątkowska, wiceprezes  Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

- Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć w Polsce i ciągłego rozwoju - podkreśla Marek Kapuściński, wiceprezydent i prezes P&G w Polsce i Europie Centralnej. - Sukces zawdzięczamy przede wszystkim konsumentom, którzy codziennie obdarzają zaufaniem nasze marki. Warto podkreślić, że do rozwoju inwestycji P&G w Polsce przyczyniła się dobra współpracy z polskimi władzami i Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną. Pozostajemy oddani Polsce i polskim konsumentom - dodaje Kapuściński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.