wnp.pl

Szef rady nadzorczej Lotosu: Związkowcy wezmą udział w pracach nad strategią

0 0
Szef rady nadzorczej Lotosu: Związkowcy wezmą udział w pracach nad strategią
Związkowcy Lotosu spotkali się z szefem rady nadzorczej. (Fot.: mat. pras.)

Przewodniczący rady nadzorczej Lotosu Robert Pietryszyn stwierdził na spotkaniu ze związkami zawodowymi, że ich przedstawiciele wezmą udział w pracach nad strategią spółki.

W styczniu związki zawodowe oraz rada pracowników funkcjonujące w grupie Lotos zwróciły się do nowego przewodniczącego rady nadzorczej Lotosu z prośbą o nawiązanie dialogu w tym ważnym dla firmy okresie, w którym ważą się losy strategii koncernu na lata 2016-2020.

Ostatecznie do spotkania z udziałem Roberta Pietryszyna, a także Cezarego Krasodomskiego, sekretarza rady, doszło w dniu 17 marca br. W trwającym blisko godzinę spotkaniu wzięli udział przedstawiciele m.in. Związku Zawodowego Inżynierów i Techników Grupy Lotos (ZZiT), Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego (MZZPRC) czy Solidarności.

Na spotkaniu podniesiona została kwestia planowanych kontaktów między stroną społeczną a radą nadzorczą, szczególnie w zakresie przygotowywania strategii firmy na kolejne lata.

Przewodniczący rady zaproponował przedstawicielom związków zawodowych udział w pracach Komitetu Strategii jako reprezentantom strony społecznej. Ich udział w pracach nad strategią firmy ma pozwolić wypracowywać rozwiązania alternatywne w stosunku do stwierdzeń „nie bo nie”.

Cały artykuł czytaj tutaj.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.