Karpiński: nie będzie zgody na dyktat związkowy

- Nie będzie zgody na dyktat związkowy, nie będzie zgody na używanie społecznego niezadowolenia do ochrony interesów aparatu związkowego - powiedział minister skarbu państwa Włodzimierz Karpiński.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Karpiński: nie będzie zgody na dyktat związkowy

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

5 lut 2015 18:00


Te słowa padły w reakcji na zapowiedź central związkowych dot. akcji protestacyjnych.

"Więc rodzi się pytanie, o co chodzi liderom związkowym, czy przypadkiem nie chodzi o to, żeby w sposób nieodpowiedzialny zadbać o swoją pozycję i pozycję aparatu związkowego? O swoje etaty, o swoje przywileje. Bo to kuriozalne oświadczenie w takim momencie należy tak traktować. Bezpieczeństwo kraju nie będzie zakładnikiem politycznych aspiracji liderów związkowych" - podkreślił Karpiński.

W czwartek szef NSZZ "Solidarność" Piotr Duda na wspólnej konferencji prasowej z OPZZ i Forum Związków Zawodowych poinformował, że rozpoczęto przygotowania do czynnych akcji protestacyjnych, w tym do wielkiej demonstracji w Warszawie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

7 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

grgr 2015-02-08 21:43:14

tak tylko moze ty masz ciepła posadke ludzie walcza o życiowy byt zeby skaczyc raz na zawsze z tym dziadostwem wiem sam bo pracuje w państwowej pracy nie liczy sie człowiek tylko ci na górze podnoszą sobie pensie 4 krotnie.. chca zyc jak ludzie a nie z miesiaca na miesiac niech prezesom utna wypłaty niech przezyje za 1 500 zł zobaczymy czy i on nie wyjdzie razem z nimi po swoje po chleb

Silva 2015-02-06 11:23:13

Wszystkie rewolucyjne ruchy w historii świata były nielegalne.

Asinus 2015-02-06 11:18:26

Karpinski mówi słowami typowymi dla działaczy PZPR.