Daniel Olbrychski zrezygnował wskutek presji poszkodowanych pracowników? Biedronka ma inne zdanie...

Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi Biedronka, które walczy z nieuczciwymi praktykami względem pracowników sieci sklepów Jeronimo Martins Polska, twierdzi, że doprowadziło do rezygnacji Daniela Olbrychskiego z udziału w kampanii reklamowej portugalskich sklepów. A co twierdzi Biedronka?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Daniel Olbrychski zrezygnował wskutek presji poszkodowanych pracowników? Biedronka ma inne zdanie...

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

24 maj 2013 9:29


Decyzja Olbrychskiego o rezygnacji ma być skutkiem listu otwartego, który napisali do aktora członkowie Stowarzyszenia.

O liście możecie przeczytać tutaj: Pracownicy Biedronki rozczarowani postawą Olbrychskiego

- Daniel Olbrychski bardzo ładnie się zachował, ponieważ po ukazaniu się listu natychmiast się wycofał i podziękował za współpracę - mówi Edward Gallent, przewodniczący Stowarzyszenia Stop Wyzyskowi Biedronka. Twierdzi on również, że aktor nie był świadomy, że jego postać - pozytywnie kojarzona - jest wykorzystywana do naprawy wizerunku firmy, która wyzyskuje tysiące Polaków w całej Polsce.

- Po ukazaniu się naszego listu otwartego zniknęły reklamy z jego udziałem - podkreśla Gallent.

Biedronka nie zaprzecza informacji, że reklam ze znanym aktorem już nie ma, ale stoi na stanowisku, że nie jest to efekt otwartego do niego listu. 

Przedstawiciele sieci twierdzą, że udział aktora w spotach reklamowych „My Polacy tak mamy" był jednorazowy, a kampania z jego udziałem trwała do 15 marca. - Nie wykluczamy także możliwości dalszej współpracy z panem Danielem Olbrychskim przy projektach marketingowych - odpowiada biuro prasowe sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.