Żurowski dyrektorem Nestlé Purina. Gulczyński szefem fabryki słodyczy

Stanowisko dyrektora fabryki karmy dla zwierząt Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej objął Jakub Żurowski. Z kolei funkcję dyrektora fabryki słodyczy w Kargowej pełni Robert Gulczyński.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Żurowski dyrektorem Nestlé Purina. Gulczyński szefem fabryki słodyczy

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

10 maj 2016 10:13


Jakub Żurowski od 2011 roku zarządzał oddziałem Nestlé produkującym słodycze w Kargowej. Zastąpił go Robert Gulczyński.

Żurowski wcześniej pracował w Nestlé na różnych stanowiskach: w Industrial Performance i Supply Chain w Warszawie oraz jako kierownik produkcji w Namysłowie. Teraz będzie zarządzał fabryką w Nowej Wsi Wrocławskiej, która zatrudnia ponad 500 osób. Do końca 2016 roku planowane jest zwiększenie zespołu do 800 osób.

Robert Gulczyński rozpoczął pracę w Nestlé w 2012 roku, obejmując stanowisko kierownika ds. TPM (Total Productive Maintenance). Był odpowiedzialny za wdrażanie kultury TPM w fabrykach Nestlé Polska. Wcześniej pracował jako inżynier i zdobywał doświadczenie w zarządzaniu produkcją.

Czytaj też: Pracownicy Nestlé Purina mogą przychodzić do biura z psem

Fabryka słodyczy Nestlé w Kargowej jest największym pracodawcą w mieście oraz w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Oddział zatrudnia już ponad 600 osób, a dzięki stałym wzrostom produkcji z roku na rok fabryka może zwiększać załogę i oferować kolejne miejsca pracy. W 2016 roku planuje zatrudnić 50 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.