Zofia Hejduk architektem prowadzącym w Colliers International

Do działu Workplace Innovation firmy Colliers International dołączyła Zofia Hejduk, obejmując stanowisko architekta prowadzącego. Zajmie się projektowaniem architektury przestrzeni biurowej, która na pierwszym miejscu, przed designem, stawia człowieka i dopasowanie do niego przestrzeni.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zofia Hejduk architektem prowadzącym w Colliers International

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

5 lip 2016 10:28


Zofia Hejduk posiada blisko 10 lat doświadczenia w swojej dziedzinie, a od ponad 6 specjalizuje się w projektowaniu, prowadzeniu i koordynowaniu projektów wnętrz biurowych. Wiedzę zdobywała pracując w międzynarodowych zespołach przy projektach realizowanych, między innymi, w Wielkiej Brytanii, Emiratach Arabskich, USA - Chicago czy Filadelfii. Przed dołączeniem do Colliers związana była z pracownią architektoniczną In Design Zbigniew Kostrzewa, gdzie prowadziła projekty m.in. dla Raiffeisen Bank, McCormick, AIP Business Link (w całej Polsce), Johnson&Johnson, Maersk Polska, Rabobank, Astellas, Prima Poland, Coffee Heaven – Costa Coffee, DLA Piper, Barry Callebout.

Zofia Hejduk swoją pasję do projektowania i rękodzieła przelewała w latach 2010-2014 na projekty foteli, powołując do życia, w ramach przyjacielskiej współpracy, Fawory. Fotele Fawory zostały wystawione na Łódź Design 2011 w ramach kilku różnych wystaw, w tym wystawy konkursowej Make me!, a także na targach Ambiente Fair 2012 we Frankfurcie oraz wystawach Unpolished w Helsinkach i Tuluzie.

— Przez lata prowadzenia projektów zaobserwowałam jak mocno architektura, meble czy nowa funkcjonalność przestrzeni wspierają, a niejednokrotnie wywołują zmianę kultury organizacji. Dołączając do działu Workplace Innovation będę miała okazję pracować nad projektami, których centralnym punktem staje się człowiek — mówi Zofia Hejduk, architekt prowadzący, Workplace Innovation, Colliers International.

W trakcie swojej kariery Zofia była odpowiedzialna za prowadzenie projektów o łącznej powierzchni ponad 80 000 mkw. dla firm z sektora bankowego, farmaceutycznego, SSC, BPO, IT, consultingu oraz wielu innych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.