Zmiany we władzach Pylonu

Spółka Pylon odwołała z funkcji wiceprezesa Jolantę Srebnicką, na jej miejsce powołała Mikołaja Rubeńczyka. Jolanta Srebnicka zastąpiła Mikołaja Rubeńczyka na stanowisku przewodniczącego rady nadzorczej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany we władzach Pylonu

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

14 lip 2016 9:43


Jolanta Srebnicka od początku powstania firmy Pylon była członkiem zarządu. Pełniła funkcję wiceprezesa. Jej doświadczenie w zarządzaniu kapitałem ludzkim, prowadzeniem struktur księgowości umożliwiło stabilny rozwój spółki. Później została prezesem części spółki odpowiedzialnej za produkcję przetworników elektroakustycznych. Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego, kierunek prawo.

Mikołaj Rubeńczyk od początku powstania firmy Pylon był przewodniczącym rady nadzorczej. Odpowiadał za: kreowanie długoterminowej polityki inwestycyjnej oraz działalność operacyjna i nadzór nad realizacją strategii rozwoju na rynku kapitałowym; zarządzanie projektami związanymi z procesami pozyskiwania funduszy unijnych i venture; kierownictwo nad działem prawno-inwestycyjnym; tworzenie i realizacja strategii sprzedaży zagranicznej – pozyskiwanie nowych rynków (od 2016 roku), w tym rozwój struktur sprzedażowych i kanałów dystrybucji produktów Pylon Audio na rynkach zagranicznych; realizacja i nadzór nad obowiązkami informacyjnymi spółki w związku z obecnością na NewConnect oraz zarządzanie relacjami inwestorskimi. Jest absolwentem wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.