Zmiany w zespole dyrekcji Górnośląskiego Towarzystwa Finansowego

0 0

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe wprowadziło zmiany w strukturze organizacyjnej Spółki. Decyzją zarządu GTF operacyjne kierowanie pracami powierzono dyrekcji zarządzającej w składzie: dyrektor generalny - Dawid Słomian, dyrektor sprzedaży i rozwoju - Cezary Borek oraz dyrektor marketingu - Dariusz Polak.

Dawid Słomian, który został mianowany dyrektorem generalnym GTF, od 2000 roku związany jest z sektorem bankowym. Współpracował między innymi z Bankiem Handlowym oraz Citibankiem. Od 2002 roku działa w SKOK Kopernik jako menedżer kilku oddziałów, kierownik działu zarządzania jakością, kierownik regionu oraz dyrektor sprzedaży, a od 2010 roku jako członek zarządu. Jest absolwentem studiów doktoranckich Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej  w Katowicach.

Do zespołu dyrekcji zarządzającej dołączył również Cezary Borek, który pełni w GTF od blisko roku obowiązki dyrektora ds. sprzedaży i rozwoju. Studiował on na Uniwersytecie Łódzkim oraz w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie. Posiada Dyplom Ministra Skarbu Państwa do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Związany jest z segmentem consumer finance od blisko 20 lat, będąc w tym czasie na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich m.in. w GE Capital Banku (późniejszy GE Money, obecnie Bank BPH), ING Banku Śląskim, Best SA (będącym w grupie BRE Bank), Domu Finansowym QS, PTF SA (obecnie Santander Consumer Bank). Współpracował również z firmą MW Trade SA w zakresie consultingu oraz audytu finansowo-zarządczego placówek publicznej służby zdrowia na terenie całego kraju.

Dyrektorem marketingu GTF natomiast został Dariusz Polak, który ma ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu oraz zarządzaniu projektami marketingowymi i PR. Jest absolwentem studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej (marketing internetowy). Od ponad 5 lat obejmuje kierownicze stanowiska odpowiadając za skuteczne zarządzanie i motywację zespołu oraz za realizację zamierzonych celów. W swojej pracy stosuje nowoczesne kanały komunikacji marketingowej, dbając jednocześnie o efektywne wykorzystanie środków finansowych. Poprzez analizę działań i proponowanie nowych rozwiązań internetowych wspierał sukcesy takich firm jak: SKOK Piast, eSKY PL, VERTIS.pl.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.