Zmiany w zarządzie Impel Security Polska

Mirosław Greber został powołany na stanowisko prezesa zarządu spółki Impel Security Polska, wchodzącej w skład Grupy Impel. W zarządzie spółki Impel Security Polska zasiadają ponadto: Adrian Downarowicz, Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju, Jakub Dzik, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, Marek Janke, Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany w zarządzie Impel Security Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (KW)

wnp.pl

12 sie 2013 15:35


Mirosław Greber posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach związanych z zarządzaniem. W latach 1997 - 2011 pełnił funkcję prezesa zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, pozyskując inwestycje o wartości przekraczającej 13 mld zł i ponad 160 inwestorów dla tego regionu. Od października 2012 roku pełni funkcję prezesa zarządu firmy ITM Poland Sp. z o.o., zajmującej się kompleksową obsługą nowoczesnych rozwiązań z zakresu ochrony technicznej, monitoringu i technologii GPS.

W latach 2001-2011 Mirosław Greber był członkiem Polsko-Japońskiego Komitetu Gospodarczego. W 2012 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wkład w rozwój Dolnego Śląska w przestrzeni samorządowej, jak i biznesowej. W 2013 roku został uhonorowany za całokształt osiągnięć prestiżową nagrodą „Super Muflona” przyznaną przez Kapitułę Nagrody składającą się między innymi z Prezydentów miast Dolnego Śląska.

Mirosław Greber jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Tytuł radcy prawnego zdobył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. W 2012 roku uzyskał tytuł adwokata. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.