wnp.pl

Zmiany w zarządzie Impel Security Polska

0 0

Mirosław Greber został powołany na stanowisko prezesa zarządu spółki Impel Security Polska, wchodzącej w skład Grupy Impel. W zarządzie spółki Impel Security Polska zasiadają ponadto: Adrian Downarowicz, Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju, Jakub Dzik, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, Marek Janke, Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych.

Mirosław Greber posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach związanych z zarządzaniem. W latach 1997 - 2011 pełnił funkcję prezesa zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, pozyskując inwestycje o wartości przekraczającej 13 mld zł i ponad 160 inwestorów dla tego regionu. Od października 2012 roku pełni funkcję prezesa zarządu firmy ITM Poland Sp. z o.o., zajmującej się kompleksową obsługą nowoczesnych rozwiązań z zakresu ochrony technicznej, monitoringu i technologii GPS.

W latach 2001-2011 Mirosław Greber był członkiem Polsko-Japońskiego Komitetu Gospodarczego. W 2012 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wkład w rozwój Dolnego Śląska w przestrzeni samorządowej, jak i biznesowej. W 2013 roku został uhonorowany za całokształt osiągnięć prestiżową nagrodą „Super Muflona” przyznaną przez Kapitułę Nagrody składającą się między innymi z Prezydentów miast Dolnego Śląska.

Mirosław Greber jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Tytuł radcy prawnego zdobył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. W 2012 roku uzyskał tytuł adwokata.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.