Zmiany w zarządzie HB Reavis

Spółka deweloperska HB Reavis rozszerza swoją działalność na nowe rynki. Do listy krajów, takich jak Słowacja, Czechy, Polska i Węgry, dołączą Wielka Brytania i Turcja. Międzynarodowej ekspansji towarzyszą zmiany w zarządzie Grupy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany w zarządzie HB Reavis

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

17 paź 2013 13:26


‑ Aktywnie działamy już na rynkach nieruchomości komercyjnych czterech państw Europy Środkowo-Wschodniej. Teraz zdecydowaliśmy się otworzyć przedstawicielstwa również w Londynie i Stambule. Stale rozwijający się biznes naszej Grupy wymaga także zmian w kierownictwie - wyjaśnia Ivan Chrenko, prezes zarządu Grupy HB Reavis.

Do nowego CEO Grupy, Pavla Trenki, dołączają inni członkowie zarządu: Jiri Hrbacek pozostanie na stanowisku CFO Grupy i będzie od tej chwili dodatkowo odpowiedzialny za zarządzanie działem prawnym. Marcel Sedlak, który odpowiadał do tej pory za przygotowanie wejścia strategicznego Grupy na dwa nowe rynki, będzie teraz zarządzał działalnością HB Reavis na rynku nieruchomości w Turcji i na Słowacji. W dalszym ciągu będzie koordynował również rozwój inwestycji w Polsce.

Do zarządu Grupy zostali powołani także dwaj kolejni, doświadczenie managerowie. Radim Rimanek będzie odpowiedzialny na działalność HB Reavis w Czechach, na Węgrzech oraz w nowej placówce w Londynie. Będzie też kontynuował kierowanie najmem nieruchomości biurowych, a także IT i marketingiem Grupy. Robert Kantor będzie odpowiedzialny za dział budownictwa i zarządzanie aktywami całej Grupy.

Viliam Pancik i Marteen Hulshoff pozostaną członkami szerszego zarządu, którego prezesem jest większościowy właściciel Grupy deweloperskiej HB Reavis, Ivan Chrenko. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.