Zmiany w policji. Do Komendy Głównej trafili Jan Lach, Andrzej Szymczyk i Renata Skawińska

· Inspektor Jan Lach został nowym zastępcą komendanta głównego policji.
· Akt powołania insp. Janowi Lachowi wręczył wiceminister Jarosław Zieliński.
· Wiceszef MSWiA wprowadził na nowe stanowiska również nowego I zastępcę komendanta głównego policji mł. insp. Andrzeja Szymczyka oraz komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji insp. Renatę Skawińską.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany w policji. Do Komendy Głównej trafili Jan Lach, Andrzej Szymczyk i Renata Skawińska

PODZIEL SIĘ


Autor: Parlamentarny.pl

26 sty 2016 18:10


Podczas wtorkowej (26 stycznia) uroczystości w Komendzie Głównej Policji obecni byli wiceminister Jarosław Zieliński, komendant główny policji inspektor Zbigniew Maj oraz kierownictwo samej komendy.

- To jest zespół ludzi, od którego bardzo wiele zależy - mówił wiceminister Jarosław Zieliński. - (...) Życzę, żeby współpraca powołanych dziś na te stanowiska osób, układała się jak najlepiej i by w Polsce było rzeczywiście coraz bezpieczniej.

Wiceminister za cel na najbliższe miesiące dla nowego zespołu kierującego służbą wskazał poprawę bezpieczeństwa i określenie nowej mapy zagrożeń przestępczych dla kraju.

- Chodzi o to, byśmy jak najlepiej rozeznali się w skali i miejscach zagrożeń na terenie całego kraju – wyjaśniał wiceminister Jarosław Zieliński. Sekretarz stanu w MSWiA zachęcił wszystkich policjantów do aktywności przy pracach nad mapą zagrożeń.

Wiceszef MSWiA wysoko ocenił kwalifikacje nowego kierownictwa Policji.

Więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Katowice 15 listopada 2017

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.