Zmiany personalne w kancelarii Galt

Partner w kancelarii prawnej Galt, Adam Miłosz, został powołany 22 lipca 2015 r. na stanowisko wiceprezesa Okręgowej Izby Syndyków (OIS) w Warszawie. Natomiast dwaj pracownicy kancelarii, Damian Siembida oraz Konrad Pecelerowicz otrzymali promocję - odpowiednio na stanowiska senior associate oraz associate.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany personalne w kancelarii Galt

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

11 sie 2015 13:37


Adam Miłosz będzie pełnił funkcję wiceprezesa OIS przez pięć lat. Do jego głównych zadań należy reprezentowanie członków Izby w postępowaniach sądowych i administracyjnych, kształtowanie wizerunku syndyka jako zawodu zaufania społecznego, dążenie do rozszerzenia zakresu uprawnień wynikających z licencji syndyka w obrocie gospodarczym i prawnym oraz opiniowanie aktów prawnych pozostających w związku z zawodem syndyka.

W kancelarii Galt Adam Miłosz koordynuje prace w zakresie restrukturyzacji i upadłości. Jest radcą prawnym. Jako licencjonowany syndyk jest także członkiem INSOL Europe, międzynarodowej sieci dla specjalistów zajmujących się upadłościami.

Na stanowisko senior associate awans otrzymał Damian Siembida, związany z kancelarią od 2010 roku. Specjalista w zakresie kompleksowej obsługi prawnej rynku nieruchomości, posiada wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu i negocjowaniu umów najmu oraz w pracy na rzecz międzynarodowych inwestorów a także deweloperów. Klientom doradza głównie w kwestiach związanych z zarządzaniem nieruchomościami (asset management i property management), zawieraniem i negocjowaniem umów z dostawcami usług oraz w sprawach korporacyjnych.

Konrad Pecelerowicz, obecnie Associate specjalizuje się w opracowywaniu analiz prawnychi doradztwie przy transakcjach typu „share deal” oraz „asset deal”, zajmuje się przygotowywaniem i negocjowaniem umów najmu nieruchomości komercyjnych, a także doradztwem w zakresie umów o prace budowlane. Posiada doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej polskich i zagranicznych klientów, w szczególności w zakresie prawa spółek, prawa nieruchomości oraz prawa cywilnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.