Zmiany organizacyjne w Advertis

0 0
Zmiany organizacyjne w Advertis
W kolejności: prezes Advertis Marcin Wnuk, przewodniczący rady nadzorczej Paweł Gardasiewicz, prokurent Monika Gardasiewicz, członek rady nadzorczej Karina Popieluch. (Fot. mat. pras.)

Grupa Advertis przekształciła się w spółkę komandytową. Prezesem został Marcin Wnuk, prokurentem Monika Gardasiewicz, przewodniczącym rady nadzorczej Paweł Gardasiewicz, a członkiem rady nadzorczej Karina Popieluch.

Marcin Wnuk, jako prezes Advertis zarządza zespołem spółki, odpowiada za strategię firmy, a także opracowanie i monitoring wskaźników biznesowych oraz procesowych.

To absolwent Politechniki Warszawskiej. Kompetencje menedżerskie doskonalił w Instytucie Rozwoju Biznesu, jako uczestnik programu szkoleniowego certyfikowanego przez International Education Society. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami z branży opakowaniowej, POS, przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz aranżacji przestrzeni publicznych. Z firmą Advertis związany jest od 2010.

Jest zwolennikiem struktury funkcjonalnej oraz procesowego podejścia do realizowanych zadań,
w zgodzie z metodologią lean management.

Paweł Gardasiewicz, przewodniczący rady nadzorczej w 2002 r. wraz z żoną Moniką założył Grupę Advertis. Obecnie koncentruje się na rozwoju spółki oraz budowaniu długotrwałych relacji biznesowych.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Wcześniej od 1991 zawodowo związany ze sportem. Windsurfer, olimpijczyk z Atlanty 1996. Mistrz świata seniorów w Icesurfingu (1993), mistrz świata seniorów w klasie Raceboard (1996), mistrz świata Masters w klasie Raceboard (2013), mistrz Europy Masters w klasie Raceboard (2014). Laureat nagrody Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Monika Gardasiewicz, art director, prokurent, zarządza działem designu i nadzoruje przygotowanie projektów dla kluczowych klientów firmy.

Absolwentka wydziału ekonomicznego PWSBiA w Warszawie. Stypendystka Uniwersytetu w Sorbonie. Jej pobyt w Paryżu zaowocował zainteresowaniem sztuką i designem. W pracy zawodowej inspiracje czerpie z licznych podróży i wnikliwej obserwacji otaczającego ją świata. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach wnętrzarskich, gdzie śledzi trendy wyposażenia i aranżacji wnętrz komercyjnych. Czuwa nad jakością i finalnym kształtem każdej realizacji. Mama Julii i Mateusza.

Karina Popieluch, trener biznesu, konsultant, wykładowca akademicki, coach, asesor
członek rady nadzorczej, dba o wzmacnianie kompetencji pracowników, w myśl filozofii Kaizen czyli konsekwentnego, synchronicznego rozwoju zespołu i organizacji.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.