Zmiany kadrowe w kancelarii CMS

• Michał Pawłowski, obecny partner kierujący warszawskim zespołem rynków kapitałowych awansował na stanowisko equity partnera.
• Piotr Ciołkowski objął stanowisko partnera w ramach praktyki energetycznej.
• Z kolei Katarzyna Kucharczyk została counselem w departamencie postępowań spornych.
• Adam Stopyra objął stanowisko counsela w departamencie bankowości i finansów międzynarodowych, a Ewa Świderska stanowisko counsela w zespole ds. sektora ubezpieczeniowego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany kadrowe w kancelarii CMS

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

23 maj 2016 8:37


Michał Pawłowski od wielu lat specjalizuje się w transakcjach na rynkach kapitałowych, prawie handlowym oraz prawie papierów wartościowych. Reprezentuje klientów w transakcjach obejmujących oferty publiczne akcji (pierwotne i wtórne), programy emisji obligacji, procesy wycofywania spółek z obrotu giełdowego (P2P) oraz fuzje i przejęcia. Do CMS dołączył wraz z zespołem latem 2015 r.

W nowej roli Michał Pawłowski będzie koncentrował się na dalszym rozwoju praktyki rynków kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Michał Pawłowski jest rekomendowany w dziedzinie rynków kapitałowych w rankingach Chambers & Partners.

Jest adwokatem, doktorem nauk prawnych i ekonomistą. Ukończył prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz ekonomię na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Piotr Ciołkowski będzie w dalszym ciągu rozwijał kierowany przez niego zespół regulacyjny w ramach departamentu energetyki. Wychowanek programu dla absolwentów prowadzonego przez CMS, posiada ponad 11-letnie doświadczenie w doradztwie na rzecz klientów z sektora.

Ciołkowski jest odpowiedzialny za negocjacje umów sprzedaży towarów takich jak ropa naftowa, energia elektryczna i gaz oraz praw majątkowych. Bierze także udział w transakcjach nabywania przedsiębiorstw zarówno w sektorze energii konwencjonalnej jak i odnawialnej. Prowadził także wiele sporów sądowych w szczególności z prezesem URE.

Piotr Ciołkowski był indywidualnie rekomendowany w ostatniej edycji rankingu Legal500. Jest radcą prawnym, absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Katarzyna Kucharczyk jest radcą prawnym. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w reprezentowaniu instytucji finansowych, a także klientów z sektora budowlanego, IT czy telekomunikacyjnego w sporach przed sądami powszechnymi oraz w arbitrażu krajowym i międzynarodowym. Występuje również przed urzędem patentowym i sądami administracyjnymi w sprawach dotyczących własności intelektualnej.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.