wnp.pl

Zmiany kadrowe w GDDKiA. Iwona Stępień-Pilipczuk zastępcą dyrektora

0 0
Zmiany kadrowe w GDDKiA. Iwona Stępień-Pilipczuk zastępcą dyrektora
Iwona Stępień-Pilipczuk zastępcą Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. (fot. Twitter)

Minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk powołał Iwonę Stępień-Pilipczuk na stanowisko zastępcy Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.

Iwona Stępień-Pilipczuk od ponad 30 lat związana jest z drogownictwem, a od blisko 20 lat pracuje na kierowniczych stanowiskach. Karierę zawodową rozpoczęła w szczecińskim oddziale GDDKiA (przed przekształceniami Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych w Szczecinie i Generalna Dyrekcja Dróg Publicznych Oddział Północno-Zachodni w Szczecinie), gdzie pracowała ponad 25 lat, dochodząc do stanowiska dyrektora oddziału.

Od 2008 do 2013 r. pełniła funkcję dyrektora Biura Infrastruktury Drogowej w Szczecinie w prywatnej spółce. Następnie, prowadząc własną działalność, w ramach usług doradczych, pełniła funkcję zastępcy inżyniera kontraktu i specjalisty ds. roszczeń na kontraktach realizowanych przez GDDKiA. Od stycznia 2016 r. sprawowała funkcję Kierownika Projektu w olsztyńskim oddziale GDDKiA.

Obecnie na czele GDDKiA stoi Jacek Bojarowicz, a jego dwaj pozostali zastępcy to Monika Milwicz oraz Andrzej Maciejewski. Skład kierownictwa uzupełnia dyrektor generalny urzędu Joanna Nurkiewicz.

Więcej na wnp.pl.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Miejmy nadzieję, że będzie to dobra zmiana. Choć właściwie tak jak było ostatnio w GDDKiA, szczególnie w traktowaniu pracowników, to już chyba gorzej być nie może...

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.