Zmiana szefów kuchni w hotelach Zdrojowej Invest

Kompleks Marine Hotel & Ultra Marine ma nowego szefa kuchni - Andrzeja Hyndę, a w Sand Hotel na szefa kuchni awansował Wojciech Kempa.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiana szefów kuchni w hotelach Zdrojowej Invest

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

26 cze 2013 11:52


Od czerwca dania w Marine Hotel przygotowywane są pod okiem nowego szefa kuchni - Andrzeja Hyndy. Kulinarne doświadczenie zdobywał w najlepszych restauracjach i na statkach pasażerskich. Od otwarcia Sand Hotel pracował jako zastępca szefa kuchni w Restauracji Sand{acz}, a w 2011 awansował na szefa kuchni.

W Marine Hotel nadzoruje funkcjonowanie wszystkich lokali gastronomicznych: Restauracji Per Mare, Marini Café, Lobby Baru i Klubu MarinGO! oraz czuwa nad menu grup konferencyjnych. Obecnie zarządza około 30-osobowym zespołem kucharzy i cukierników. Specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej, niemieckiej i staropolskiej, a swoje umiejętności sprawdza w konkursach kulinarnych. Dwukrotnie brał udział w prestiżowym wydarzeniu Wine & Food Noble Night.

Nowym szefem kuchni w Sand Hotel został Wojciech Kempa, wcześniej zastępca szefa kuchni. Profesjonalnie zaczął gotować w rodzinnym Kołobrzegu 12 lat temu i tutaj rozwinęła się jego gastronomiczna kariera. Z Sand Hotel Restauracją Sand{acz} związany jest do 2009 roku. Specjalizuje się w kuchni polskiej, śródziemnomorskiej oraz włoskiej. Daniem popisowym jest duszony sandacz z grillowanymi szparagami w sosie maślano ziołowym. Do obowiązków nowego szefa będzie należało organizowanie pracy kucharzy, czuwanie nad przygotowaniem potraw, kontrolowanie kosztów kuchni oraz stworzenie autorskiego menu.

Zdrojowa Hotels jest pierwszym i największym operatorem condo hoteli w Polsce. Aktualnie w sieci znajdują się 4 obiekty SPA & Wellness i konferencyjne z ponad 500 pokojami i apartamentami, kilkunastoma salami konferencyjnymi oraz atrakcjami dla dzieci.

Hotele wyróżniają się lokalizacją z widokiem na góry lub morze, a także stosowaniem rozwiązań przyjaznych środowisku. Wiosną 2014 otwarty zostanie Boulevard Ustronie Morskie, a w II kwartale 2013 rozpocznie się budowa największego kompleksu hotelowo-rekreacyjnego na Wybrzeżu - Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.