Zmiana prezesa zarządu OT Logistics

W trakcie posiedzenia Rady Nadzorczej OT Logistics SA, prezes zarządu Piotr Chajderowski złożył rezygnację z pełnionej funkcji, motywując to względami osobistymi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiana prezesa zarządu OT Logistics

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl (Piotr Stefaniak)

wnp.pl

5 mar 2014 10:42


Rada Nadzorcza rezygnację przyjęła i jednocześnie powołała Piotra Pawłowskiego, dotychczasowego członka zarządu OT Logistics oraz prezesa Deutsche Binnenreederei AG z siedzibą w Berlinie (zależnej spółki żeglugi śródlądowej) na stanowisko prezesa.

 Piotr Pawłowski jest absolwentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim w zakresie Transport Morski oraz studiów Executive MBA na Politechnice Warszawskiej. Ma Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy. Jest członkiem Rady ds. Promocji Żeglugi Śródlądowej przy Ministerstwie Infrastruktury.

W branży TSL pracuje od 1997 r., w tym 13 lat na stanowiskach kierowniczych. Doświadczenie zdobywał w C. Hartwig Gdynia, PEKAES Multi-Spedytor, VOS Logistics Polska, Apreo Logistics.

Piotr Pawłowski z Grupą Kapitałową OT Logistics związany jest od 2011 r. Od maja tamtego roku pełnił funkcję dyrektora handlowego i prokurenta, następnie od grudnia 2013 r. został powołany w skład zarządu OT Logistics.

Równolegle: od października 2011 do października 2013 r. był wiceprezes Rentrans Cargo, od listopada 2012 do czerwca 2013r. – dyrektorem zarządzającym Odra Rhein Lloyd GmbH, od sierpnia 2012 r. – wiceprezesem zarządu Deutsche Binnenreederei, a od stycznia 2014 r. – prezesem zarządu Deutsche Binnenreederei AG.

Zasiada w Radach Nadzorczych spółek: Port Handlowy Świnoujście, Rentrans Cargo, C. Hartwig Gdynia.

Ponadto jest udziałowcem oraz prokurentem w spółce Portal Gospodarczy Polska Turcja oraz udziałowcem w spółce MWP NET.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.