Zmiana na stanowisku managera centrum handlowego Wola Park

Stanowisko Centre Manager w warszawskim obiekcie Wola Park objęła Dagmara Pozowska. To osoba związana od ponad 15-tu lat z firmą Ikea, która jest od ubiegłego roku nowym właścicielem inwestycji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiana na stanowisku managera centrum handlowego Wola Park

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

17 sty 2014 17:12


Dagmara Pozowska, związana z Inter IKEA Centre Group Poland od ponad sześciu lat, będzie odpowiedzialna za współpracę z najemcami, zarządzanie bieżącą działalnością centrum w tym m.in.: zarządzanie zespołem pracowników, koordynację pracy firm zewnętrznych oraz wynik finansowy centrum. Dodatkowo, zajmie się wdrożeniem biznesowej filozofii oraz standardów Inter IKEA w nowo kupionym centrum. Będzie również wspierała jego planowaną rozbudowę.

Bezpośrednio przed objęciem obecnego stanowiska Dagmara Pozowska była zatrudniona przez cztery lata jako Kierownik Operacyjny w Centrum Handlowym Port Łódź. Wcześniej w Parku Handlowym Targówek pełniła funkcję Managera ds. Kontaktów z Najemcami. W Inter IKEA Centre Group Poland pracuje od 2007 roku. Wcześniej przez osiem lat była związana z IKEA Retail, gdzie piastowała różne funkcje kierownicze m.in. Kierownika Działu Wystawiennictwa i Komunikacji, Zastępcy Kierownika ds. Sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.