Zbigniew Tracichleb nowym prezesem PKP LHS

0 0
Zbigniew Tracichleb nowym prezesem PKP LHS
Na stanowisko prezesa spółki PKP LHS powołany został Zbigniew Tracichleb (fot. wnp.pl)

Wybrano nowego prezesa PKP LHS. Zmienili się też członkowie zarządów spółki - poinformowało PKP w środę (13 stycznia) w komunikacie.

Z zarządu PKP LHS zostali odwołani: dotychczasowy prezes Łukasz Górnicki i dotychczasowi członkowie zarządu Mirosław Smulczyński oraz Daniel Pitrus. Na stanowisko prezesa spółki powołany został Zbigniew Tracichleb, a członkami zarządu zostali Andrzej Skiba i Dariusz Sikora.

Zbigniew Tracichleb od 1978 r. związany jest z Polskimi Kolejami Państwowymi, a następnie Grupą PKP. Przez 35 lat przeszedł wszystkie szczeble od maszynisty do prezesa zarządu PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa w Zamościu, które to piastował od 2006 do 2013 r. Ukończył wydział prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i studiów podyplomowych Menedżer Jakości na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

PKP LHS (PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa) to firma, która zarządza infrastrukturą najdłuższej w Polsce szerokotorowej linii LHS (o rozstawie szyn 1520 mm) oraz oferuje usługę trakcyjną i dodatkowe usługi logistyczno - spedycyjne. Linia LHS ma określony zasięg regionalny - biegnie przez obszar południo-wschodniej Polski, województwo lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie i śląskie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.