wnp.pl

Zbigniew Szkopek na czele Hefal Serwis

0 0
Zbigniew Szkopek na czele Hefal Serwis
fot. Hefal

W ostatnim tygodniu marca dwuosobowy zarząd Hefal Serwis podał się do dymisji. Prezesem firmy został tymczasowo Zbigniew Szkopek, przewodniczący rady nadzorczej i jeden z udziałowców spółki.

Według informacji uzyskanych w spółce, nagła zmiana zarządu spółki Hefal Serwis wynikała z różnicy wizji rozwoju firmy, jaką miały zarząd i rada nadzorcza spółki.

Dotychczasowy przewodniczący rady, Zbigniew Szkopek objął funkcję prezesa spółki, nowym prokurentem samoistnym Hefal Serwis została Beata Hut, a do czasowego pełnienia funkcji szefa rady nadzorczej został powołany jeden z jej członków, Leszek Kołoczek, który ma sprawować tą funkcję w czasie trwania delegacji nowego prezesa.

Zbigniew Szkopek i jego żona Małgorzata są głównymi udziałowcami spółki Hefal Serwis, właścicielami 40,18 proc. akcji. Zbigniew Szkopek jest także prezesem i największym udziałowcem spółek Alumast i Hotel Polonia.

Zadania postawione przez nowym prezesem na najbliższe tygodnie to: stabilizacja relacji z dostawcami i bankami, rozbudowa działu sprzedaży lodowisk i zadaszeń wielkopowierzchniowych oraz kontynuacja budowy hali produkcyjnej i prowadzonych kontraktów.

Więcej czytaj tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.