wnp.pl

Zarząd PGE GiEK wymieniony. Sławomir Zawada nowym prezesem

0 0
Zarząd PGE GiEK wymieniony. Sławomir Zawada nowym prezesem
Jacek Kaczorowski odwołany. Sławomir Zawada nowym prezesem PGE GiEK. (fot. PTWP)

Kadrowe tsunami w zarządzie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna (PGE GiEK). W środę (23 grudnia) odwołano dotychczasowego prezesa, Jacka Kaczorowskiego, oraz Romana Formę, wiceprezesa ds. finansowych, Tadeusza Witosa, wiceprezesa ds. inwestycji i zarządzania majątkiem oraz Waldemara Szulca, wiceprezesa ds. wytwarzania.

Rada Nadzorcza PGE GiEK powołała nowy zarząd w składzie: Sławomir Zawada - prezes zarządu; Radosław Rasała - wiceprezes zarządu ds. finansowych; Krzysztof Nowicki - wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych i zarządzania mieniem; Robert Imbor – wiceprezes oraz Stanisław Żuk – wiceprezes zarządu ds. wydobycia. Robert Imbor oraz Stanisław Żuk zasiadali także w poprzednim zarządzie.

Sławomir Artur Zawada urodził się w 1977 r. W roku 2002 ukończył studia magisterskie na Politechnice Wrocławskiej na kierunku elektrotechnika, specjalność systemy elektroenergetyczne.

Od listopada 2002 do lutego 2007 pracował w Elektrowni Turów na stanowisku operatora nastawni blokowej, od lutego 2007 do lipca 2009 był prezesem Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. Od lipca 2009 do grudnia 2010 był zastępcą głównego mechanika w Kopex-Famago w Zgorzelcu.

Od grudnia 2010 był członkiem zarządu (dyrektorem ds. ekonomiczno-komunalnych) w Gminnym Przedsiębiorstwie Oczyszczania w Bogatyni. Jest działaczem Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej o nowych członkach zarządu czytaj na wnp.pl.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • Nareszcie, brawo PiS
  • I tak co 4 lata, a może co 8. W zależności od wyniku wyborów. Zawady nie znam osobiście, ale jestem z Bogatyni i wiem, jak działają lokalne spółki. Szanse, że okaże się kompetentnym prezesem PGE GiEK są nikłe, a wręcz prawie żadne. Nie wiem, jaki był poprzedni prezes tej spółki, bo na tyle się tym nie interesowałem. Prawdopodobnie też był z nadania politycznego. I tak to się w Polsce kręci. Zamiast fachowców wsadza się swoich i są zmieniani po przegranych wyborach na innych związanych ze zwycięską partią.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.