Żabka Polska: Anna Grabowska członkiem zarządu ds. komercyjnych

Do zarządu spółki Żabka Polska dołączy Anna Grabowska, obejmując stanowisko członka zarządu ds. komercyjnych. Dotychczas Anna Grabowska, jako wieloletnia dyrektor działu zakupów artykułów żywnościowych, związana była przez blisko 19 lat z Tesco Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Żabka Polska: Anna Grabowska członkiem zarządu ds. komercyjnych

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

4 kwi 2016 18:34


Anna Grabowska przez ponad 4 lata pełniła funkcję członka zarządu i wiceprezesa Tesco. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Tesco w Wielkiej Brytanii i na Węgrzech oraz zarządzając zespołem zakupów art. spożywczych w Europie Centralnej. Jest absolwentką handlu zagranicznego na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

- Jestem przekonany, że kompetencje Anny Grabowskiej stanowić będą istotne wzmocnienie zarządu Żabka Polska, pomogą w dalszym rozwoju oferty dla naszych klientów i usprawnią jej komunikację. Anna Grabowska to osoba z ogromnym doświadczeniem handlowym i menedżerskim. W jej gestii będą nie tylko prace działów handlowych, ale również departamentu marketingu, co przyczyni się do efektywniejszego reagowania sieci na potrzeby konsumentów i wyzwania rynku. – mówi Tomasz Suchański, prezes zarządu Żabka Polska.

Przypomnijmy, Tomasz Suchański, do zarządu sieci również dołączył niedawno (w marcu br.). Przez ostatnich 18 lat związany był z grupą Jeronimo Martins. W latach 2011-2014 pełnił obowiązki dyrektora generalnego sieci Biedronka, a ostatnio pracował w międzynarodowych strukturach Grupy. Dotychczasowy prezes Krzysztof Andrzejewski pozostaje w ścisłym zarządzie spółki jako wiceprezes odpowiedzialny za cały obszar operacyjny firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.