Property News

Wojciech Smyk objął stanowisko Vice President w BlackRock

0 0
Wojciech Smyk objął stanowisko Vice President w BlackRock

W następstwie przejęcia MGPA przez BlackRock w październiku 2013 roku, Wojciech Smyk objął stanowisko Vice President w BlackRock.

Wojciech Smyk odpowiada obecnie za zarządzanie aktywami oraz poszukiwanie możliwości rozwoju firmy w Polsce w ramach działalności BlackRock na rynku nieruchomości.

Wojciech Smyk posiada siedmioletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych oraz inwestycyjnej. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na dwóch kierunkach. Posiada również tytuł Certified Commercial Investment Member (CCIM).

Przed dołączeniem do zespołu BlackRock (wcześniej MGPA), pracował w Ernst & Young Real Estate w Warszawie.

BlackRock to firma zajmująca się zarządzaniem inwestycjami oraz świadcząca usługi doradcze dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych na całym świecie. Na koniec grudnia 2013 roku łączna wartość aktywów zarządzanych przez BlackRock wyniosła 4,324 biliona dolarów. BlackRock oferuje usługi obejmujące m.in. rachunki wydzielone, fundusze wzajemne, iShares® (fundusze EFT) oraz inne narzędzia zbiorowego inwestowania. Firma świadczy też usługi w zakresie zarządzania ryzykiem oraz doradztwa dla inwestorów instytucjonalnych w ramach BlackRock Solutions®.

Siedziba BlackRock mieści się w Nowym Jorku. Na dzień 31 grudnia 2013 roku firma zatrudniała około 11 400 pracowników w ponad 30 krajach i działała na kluczowych rynkach, w tym w Ameryce Północnej i Południowej, w Europie, Azji, Australii, na Środkowym Wschodzie oraz w Afryce.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.