Wojciech Lutek i Grzegorz Dolecki w zarządzie PGE Dystrybucja

Nowym prezesem PGE Dystrybucja został Wojciech Lutek. Z kolei wiceprezesem zarządu ds. operacyjnych został Grzegorz Dolecki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wojciech Lutek i Grzegorz Dolecki w zarządzie PGE Dystrybucja

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl

wnp.pl

3 lut 2016 8:17


Troje członków zarządu PGE Dystrybucja straciło stanowisko. Marek Goluch przestał być prezesem spółki, a Grażyna Łojko i Stanisław Kalinowski stracili stanowiska wiceprezesów zarządu, odpowiednio ds. finansowych i ds. rozwoju.

Na stanowisko prezesa PGE Dystrybucja został powołany Wojciech Lutek. W nowym zarządzie firmy zasiada też Grzegorz Dolecki, wiceprezes zarządu ds. operacyjnych, który tę samą funkcję sprawował w zarządzie kierowanym przez Marka Golucha.

PGE Dystrybucja to duże przedsiębiorstwo, o istotnym znaczeniu dla całej grupy PGE. W pierwszych trzech kwartałach przychody segmentu dystrybucji grupy PGE wyniosły około 4,478 mld zł, zysk operacyjny osiągnął poziom 1,069 mld zł, a zysk EBITDA wyniósł 1,847 mld zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

5 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Pluta 2017-10-19 09:09:06

Nie wiem jak PO poniewierało pan prezesa Lutka . Natomiast wiem ,żę Pan Prezes Lutek nic zupełnie nic nie zrobił przez dwa lata swojego urzędowania aby przegonić z PGE kliki i koterie mające sięnadal dobrze w Oddzialach PGE /znam oddział warszawa /i w Rejonach Energetycznych . Tam została stara swora łajdaków i złodziej ,dopuszczających sie bezprawia . Pan prezes Lutek jest o tym informowany i nikomu nic złego się nie stało . To nie jest facet z dobrej zmaiany. Stąd wniosek ,że utrzymał wszystkie sitwy wyrosłe za PO . Nie jest raczej z PiS

łukowianin 2016-02-04 14:35:18

Pan Wojciech Lutek był deptany, poniewierany przez PO. Dzisiaj wielu boi się zmian i próbuje krzyczeć. Gratuluje Panu Prezesowi i życzę powodzenia.

lublin-pracownicy 2016-02-03 14:22:22

To skandal! Lutek zawsze wspierał PO!!! Co to ma być??!!! Piszemy do Kaczyńskiego!