Wojciech Dzwonkowski dyrektorem Działu Rozwoju w Inter Ikea

Z początkiem września 2014 roku stanowisko dyrektora Działu Rozwoju Inter Ikea Centre Group Poland objął Wojciech Dzwonkowski, który jest związany ze spółkami Ikea od 21 lat.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wojciech Dzwonkowski dyrektorem Działu Rozwoju w Inter Ikea

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

25 wrz 2014 12:53


Wojciech Dzwonkowski swoją karierę w strukturach Ikea rozpoczął w 1993 roku, jako kierownik sklepu Ikea w Gdańsku, a następnie we Wrocławiu. Od 1997 r. z ramienia Ikea Retail Sp z o.o. odpowiadał za wprowadzanie nowych sklepów Ikea w Polsce. W 2003 r. dołączył do Inter Ikea Centre Group Poland jako kierownik ds. Projektów Inwestycji w Polsce, a od 2010 r. piastował stanowisko dyrektora ds. Ekspansji.

Jako dyrektor Działu Rozwoju IICG Wojciech Dzwonkowski zastąpi Ewę Teodorczyk, która od lata tego roku kontynuuje karierę w Ikea Retail na stanowisku zastępcy kierownika ds. Inwestycji.

Wojciech Dzwonkowski posiada zarówno doświadczenie w zarządzaniu projektami, jak i wiedzę z zakresu funkcjonowania Działu Ekspansji w IICG.

Od 1 września br. jest odpowiedzialny za kierowanie całym procesem ekspansji i rozwoju - poczynając od zakupu gruntu, poprzez zarządzanie projektem, aż po przekazanie go do Działu Property.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.