Wojciech Drożdż i Dariusz Szymczak w zarządzie Enei Operator. Marek Lelątko odchodzi

Od piątku (1 kwietnia) do zarządu Enei Operator zostali powołani dwaj nowi członkowie. Wojciech Drożdż został wiceprezesem ds. ekonomiczno-finansowych, a Dariusz Szymczak wiceprezesem ds. serwisu dystrybucji. Z zarządu odchodzi Marek Lelątko.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wojciech Drożdż i Dariusz Szymczak w zarządzie Enei Operator. Marek Lelątko odchodzi

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

1 kwi 2016 20:12


Wojciech Drożdż to profesor nadzwyczajny, doktor habilitowany nauk ekonomicznych oraz absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w ekonomice energetyki i zarządzaniu bezpieczeństwem energetycznym, międzynarodowych stosunkach gospodarczych oraz logistyce międzynarodowej.

Jest kierownikiem Katedry Gospodarki Światowej Uniwersytetu Szczecińskiego, autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu bezpieczeństwa energetycznego, finansowania inwestycji infrastrukturalnych i infrastruktury transportu, w tym transportu przesyłowego, a także współautorem strategii rozwoju dla przedsiębiorstw gospodarki morskiej. Otrzymał nagrodę Ministra Gospodarki za najlepszą pracę habilitacyjną z zakresu energetyki.

Był pracownikiem Rządowego Centrum Studiów Strategicznych, dyrektorem wydziału w urzędzie marszałkowskim, a w latach 2008-2014 członkiem zarządu i wicemarszałkiem województwa zachodniopomorskiego ds. infrastruktury. Od roku związany z Grupą Enea, ostatnio był doradcą zarządu Enei Trading.

Więcej czytaj na wnp.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.