Włodzimierz Skorupski powołany na Głównego Lekarza Weterynarii

Włodzimierz Skorupski otrzymał 9 lutego z rąk ministra rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofa Jurgiela akt powołania na stanowisko Głównego Lekarza Weterynarii. Skorupski zastąpił na tym stanowisku dr. Marka Pirsztuka.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Włodzimierz Skorupski powołany na Głównego Lekarza Weterynarii

PODZIEL SIĘ


Autor: Parlamentarny.pl

9 lut 2016 16:31


Akt powołania nowego Głównego Lekarza Weterynarii podpisała premier Beata Szydło.

Włodzimierz Skorupski pochodzi z Opoczna. Dotychczas pełnił obowiązki Powiatowego Lekarza Weterynarii w Opocznie. Studia skończył w 1983 roku w Lublinie. Ma kilka specjalizacji, w tym m.in. w zakresie higieny zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego oraz choroby koni.

Włodzimierz Skorupski na stanowisku Głównego Lekarza Weterynarii zastąpi dr. Marka Pirsztuka. Ten, opuszczając wczoraj (8 lutego) stanowisko, przekazał swojemu następcy życzenia:

Więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

obronca zwierzat 2016-04-03 18:07:40

Ten człowiek nie widzi problemu w Radysach, może nie nadaje się na to stanowisko. Przecież Radysy to Oświęcim dla zwierząt, a ten Pan nie widzi problemu. Może powinien pracować w rzeźni zgodnie z swoimi kwalifikacjami

Lek. wet. 2016-02-10 10:59:13

Pirsztuk był powołany w dniu 7 lipca 2014 roku na Głównego Lekarza Weterynarii PAP 07.07.2014 12:20 Premier powołał na stanowisko głównego lekarza weterynarii Marka Pirsztuka - poinformowało biuro prasowe ministerstwa rolnictwa. Akt powołania w poniedziałek wręczył szef resortu Marek Sawicki.