www.portalspozywczy.pl

Właściciel marek Dodoni i Limonet ma nowego dyrektora generalnego

0 0

Krzysztof Jatczak objął stanowisko dyrektora generalnego FDT Poland Sp. z o.o., właściciela takich napojowych marek, jak: Dodoni, Limonet czy X Cola. Nowy zarządzający jest odpowiedzialny za całość działań operacyjnych w Polsce, a w szczególności za strategię rozwoju firmy na przyszłość.

Zanim dołączył do FDT Poland, Krzysztof Jatczak przez 13 lat był związany z firmą Polska Woda, gdzie od 2000 do 2005 pracował jako dyrektor fabryki, a w latach 2005-20013 pełnił funkcję prezesa zarządu. Wcześniej w latach 1993-2000 zdobywał doświadczenie w firmie Danone na stanowisku dyrektora produkcji.

- Bardzo się cieszę, że mogę powitać w naszej firmie Krzysztofa. Wierzę, iż z jego pomocą będziemy mogli znacząco przyspieszyć nasze działania w Polsce oraz jeszcze lepiej wykorzystać dynamiczny wzrost naszego biznesu, jego doświadczenie w branży FMCG z pewnością wzmocni naszą pozycję na rynku i przyczyni się do rozwoju kluczowych wartości spółki - powiedział Dariusz Grochowski, wiceprezes zarządu FDT Poland.

FDT Poland będzie nadal umacniać swoją pozycję na rynku i rozwijać produkty wśród których znajdują się m.in. takie marki jak Dodoni i Limonet.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.