Właściciel marek Dodoni i Limonet ma nowego dyrektora generalnego

Krzysztof Jatczak objął stanowisko dyrektora generalnego FDT Poland Sp. z o.o., właściciela takich napojowych marek, jak: Dodoni, Limonet czy X Cola. Nowy zarządzający jest odpowiedzialny za całość działań operacyjnych w Polsce, a w szczególności za strategię rozwoju firmy na przyszłość.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Właściciel marek Dodoni i Limonet ma nowego dyrektora generalnego

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

24 sty 2014 12:33


Zanim dołączył do FDT Poland, Krzysztof Jatczak przez 13 lat był związany z firmą Polska Woda, gdzie od 2000 do 2005 pracował jako dyrektor fabryki, a w latach 2005-20013 pełnił funkcję prezesa zarządu. Wcześniej w latach 1993-2000 zdobywał doświadczenie w firmie Danone na stanowisku dyrektora produkcji.

- Bardzo się cieszę, że mogę powitać w naszej firmie Krzysztofa. Wierzę, iż z jego pomocą będziemy mogli znacząco przyspieszyć nasze działania w Polsce oraz jeszcze lepiej wykorzystać dynamiczny wzrost naszego biznesu, jego doświadczenie w branży FMCG z pewnością wzmocni naszą pozycję na rynku i przyczyni się do rozwoju kluczowych wartości spółki - powiedział Dariusz Grochowski, wiceprezes zarządu FDT Poland.

FDT Poland będzie nadal umacniać swoją pozycję na rynku i rozwijać produkty wśród których znajdują się m.in. takie marki jak Dodoni i Limonet.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.