Wioletta Świeczka kierownikiem ds. zasobów ludzkich w krakowskim Hiltonie

• Wioletta Świeczka z początkiem września br. objęła w Hilton Garden Inn Kraków Airport stanowisko kierownika  .
• Jest odpowiedzialna za realizację i rozwój strategii hotelu w zakresie polityki personalnej.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wioletta Świeczka kierownikiem ds. zasobów ludzkich w krakowskim Hiltonie

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

19 paź 2016 6:57


Wioletta Świeczka na stanowisku kierownika ds. zasobów ludzkich Hilton Garden Inn Kraków Airport będzie zarządzała działem personalnym oraz weźmie czynny udział w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących pracowników firmy. Do jej głównych zadań będzie należało kreowanie nowej polityki personalnej, wdrażanie i realizowanie strategicznych projektów HR oraz monitorowanie i wsparcie przebiegu procesu integracji pracowników.

- Największym wyzwaniem branży hotelarskiej jest stale rosnąca konkurencja, co powoduje sporą rotację pracowników. Konieczna jest w związku z tym współpraca z uczelniami i szkołami w celu pozyskania kandydatów, organizowanie programów rozwojowych, a także wdrożenie efektywnego systemu adaptacyjnego i motywacyjnego dla pracowników. Zawodowo jestem zwolennikiem biznesowego podejścia do HR, który angażuje się w realizowanie strategii przedsiębiorstwa wspierając efektywność pracowników oraz budując pozytywny wizerunek pracodawcy. Cenię sobie zarządzanie poprzez wartości, dynamizm w działaniu oraz współpracę i wzajemny szacunek – mówi Wioletta Świeczka.

Nowa kierownik ds. zasobów ludzkich wcześniej pełniła funkcję HR Managera w Kefirek oraz była zawodowo związana z Leroy Merlin Polska, gdzie pracowała na stanowisku kierownika ds. zasobów ludzkich. Podczas swojej kariery zawodowej była odpowiedzialna za wdrożenie narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi, efektywną rekrutację, doradztwo w zakresie polityki personalnej oraz prowadzenie administracji personalnej. Jest absolwentką Zarządzania zasobami ludzkimi Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.