Wioletta Nowotnik i Przemysław Piórek dołączyli do Savills

Wioletta Nowotnik i Przemysław Piórek dołączyli do działu zarządzania nieruchomościami i aktywami firmy doradczej Savills.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wioletta Nowotnik i Przemysław Piórek dołączyli do Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

14 lip 2017 12:05


Wioletta Nowotnik i Przemysław Piórek w ramach działu zarządzania nieruchomościami i aktywami w Savills wzmocnią pion zarządzania nieruchomościami biurowymi, którego dyrektorem jest Agata Janowska.

Wioletta Nowotnik objęła stanowisko starszego menadżera portfolio, natomiast Przemysław Piórek rozpoczął pracę jako starszy zarządca.

Wioletta Nowotnik posiada 11 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania nieruchomościami, które zdobyła w firmach Orco Poland i Knight Frank. Zarządzała nieruchomościami z portfolio firmy Immofinanz o łącznej powierzchni 220 000 m kw. i dbała o relacje z grupą ponad 160 najemców. Pełniła funkcję key account managera dla całego portfolio Immofinanz, zarządzanego przez Knight Frank. Wioletta ukończyła studia z zakresu marketingu i zarządzania oraz podyplomowe studia z zarządzania nieruchomościami.

Przemysław Piórek posiada 11 lat doświadczenia zawodowego. Z ramienia firmy Knight Frank zarządzał budynkami o łącznej powierzchni 58 000 m kw. Posiada wykształcenie inżynierskie zdobyte na Politechnice Warszawskiej.

Przemysław Piórek (fot.mat.prasowe) Przemysław Piórek (fot.mat.prasowe)

- Dynamiczny rozwój działu zarządzania nieruchomościami i aktywami wymaga powiększenia naszego zespołu dedykowanego do obsługi nieruchomości biurowych. Wioletta i Przemysław to doświadczeni zarządcy, którzy z pewnością pomogą nam zaoferować wysoką jakość usługi dla naszych klientów - mówi Bartłomiej Łepkowski, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami i aktywami w Savills.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.