Wiola Łada-Szewczenko dołącza do Havas Media Group

Wiola Łada-Szewczenko zostaje szefem agencji performance marketingu Ecselis, należącej do Havas Media Group.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wiola Łada-Szewczenko dołącza do Havas Media Group

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

23 maj 2016 11:23


Wiola Łada-Szewczenko rozpoczęła swoją karierę 13 lat temu w grupie Pracuj, a następnie zajmowała się obsługą klientów marketingowych oraz rozwojem platformy SARE (wtedy w agencji OS3, a dziś Inis Media).

W 2006 r. dołączyła jako digital media planner do domu mediowego ACR (dziś K2 media), gdzie wspinając się po ścieżce kariery doszła do pozycji media planing & client service directora. Do jej głównych obowiązków należało zarządzanie zespołem planerskim, obsługowym oraz buyingowym, jak również budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami agencji.

Od początku swojej drogi zawodowej była związana z działaniami efektywnościowymi. Blisko trzy lata temu została performance marketing director w agencji Next z grupy Starcom (obecnie SMG PM), odpowiadając wraz z zespołem za działania efektywnościowe oraz e-commerce dla klientów grupy, w szczególności rozwijanie tych narzędzi i znajdowanie możliwości łączenia w spójny produkt różnych kompetencji od marketingu w wyszukiwarkach poprzez działania affiliacyjne, reklamę displayową, programmatic, social media, mobile, po webanalitykę i webdevelopment.

Po zmianach strukturalnych w SMG, Łada-Szewczenko objęła stanowisko business directora i kierowała dwoma zespołami obsługującymi kompleksowo klientów agencji w zakresie usług digital & analysis.

Ponadto pracuje jako wykładowca w Colegium Civitas, ucząc przyszłych planerów budowania strategii mediowych.

Wiola Łada-Szewczenko w Havas Media Group obejmuje stanowisko head of Ecselis. Do jej obowiązków należeć będzie rozwój struktury i budowanie wizerunku agencji Ecselis, a także jej integracja z innymi jednostkami w ramach Havas Media Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.