Wiceprezes PGNiG, Mirosław Szkałuba złożył rezygnację

Wiceprezes zarządu PGNiG ds. pracowniczych i majątku Mirosław Szkałuba złożył rezygnację z funkcji członka zarządu - podało w piątek PGNiG.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wiceprezes PGNiG, Mirosław Szkałuba złożył rezygnację

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

20 gru 2013 13:03


Spółka nie podała powodów rezygnacji.

Szkałuba jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydziału Wiertniczo-Naftowego (1984). W 1998 roku ukończył studium podyplomowe z zakresu inwestycji kapitałowych i projektów rozwojowych firm w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W 2004 roku zdał egzamin państwowy dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa.

Z PGNiG związany od 1994 roku. Do 2005 roku pracował w centrali spółki w departamencie poszukiwania złóż na stanowisku specjalisty ds. projektowania, nadzorowania oraz rozliczania prac poszukiwawczych, później w oddziale spółki w Sanoku na stanowisku zastępcy kierownika działu nadzoru prac wiertniczych. W latach 2005 - 2008 członek Rady Nadzorczej PGNiG. W marcu 2011 r. został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu, a w marcu 2011 na kolejną kadencję.

PGNiG podał w piątek, że jednocześnie zarząd spółki powołał Violettę Jasińską-Jaśkowiak, dyrektor departamentu rachunkowości PGNiG, na Prokurenta Spółki.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.