Warsaw Marriott z nowym dyrektorem generalnym

Robert Grader objął funkcję dyrektora generalnego hotelu Warsaw Marriott. Od ponad 35. lat związany jest z międzynarodową branżą hotelarską.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Warsaw Marriott z nowym dyrektorem generalnym

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

27 lut 2014 16:49


Robert Grader jest obywatem Austrii z ponad 35-letnim międzynarodowym doświadczeniem w branży hotelarskiej. Jego kariera rozpoczęła się w 1979 roku w hotelu Hilton w Wiedniu, gdzie przez kolejne 6 lat zajmował różne stanowiska w ramach działu Food & Beverage. Następnie zawodowo związał się z siecią Marriott International. Przez dekadę, w latach 1985-1995, pracował w wiedeńskim hotelu Marriott głównie w dziale Sales & Marketing oraz Food & Beverage.

W latach 1995-97 był dyrektorem operacyjnym w hotelu Marriott w Hamburgu, nastepnie awansował na stanowisko General Manager w Stuttgarcie. Przed objęciem funkcji w Warszawie zajmował stanowisko General Managera w Hotelu Marriott w Kopenhadze, Heidelbergu i Budapesztu, gdzie wspólnie z rodziną: żoną i dwójką dzieci spędził ostatnie 7 lat.

W życiu kieruje się cytatem Alberta Schweitzera: "Success is not the key to happiness. Happiness is the key to success. If you love what you are doing, you will be successful."

Hotel Warsaw Marriott posiada 523 pokoje, w tym 95 apartamentów, parking, SPA oraz galerię handlową. Na spotkania biznesowe i towarzystkie hotel oferuje sale konferencyjne o łącznej powierzchni 2600 mlw. Hotel uzyskał wiele nagród za jakość usług takich jak: Travelers Choice Award 2013 przyznawana przez serwis Tripadvisor.com i niedawno "Best Hotel Award 2013" w kategoriach: biznes, konferencje i hotele 5-cio gwiazdkowe w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.