Urszula Rasmussen starszym negocjatorem w Cushman & Wakefield

Urszula Rasmussen dołączyła do zespołu specjalistów w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield, gdzie obejmie stanowisko Starszego Negocjatora w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Urszula Rasmussen starszym negocjatorem w Cushman & Wakefield

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

23 kwi 2015 12:38


Urszula Rasmussen ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Ostatnio pracowała w firmie Sharman Church, gdzie była odpowiedzialna m.in. za nawiązywanie kontaktów biznesowych i utrzymywanie długoletnich relacji z najemcami i właścicielami obiektów magazynowych, negocjowanie umów najmu oraz przygotowywanie analiz rynku powierzchni magazynowych.

Wcześniej zajmowała się także zarządzaniem nieruchomościami w firmie Dachser w Danii i rozwojem biznesu w firmie Goodman. Swoją karierę rozpoczynała w Jones Lang LaSalle, gdzie była konsultantką w dziale nieruchomości magazynowych.

- Cieszymy się, że Urszula dołączyła do naszego zespołu. Jej wieloletnie doświadczenie i umiejętności wzmocnią naszą pozycję na rynku przemysłowym i magazynowym. Urszula będzie odpowiedzialna za rozwój działalności firmy w regionie Poznania, Trójmiasta i Szczecina oraz za wschodzące rynki magazynowe i przemysłowe – mówi Tom Listowski, partner, dyrektor działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w Polsce i relacji z klientami korporacyjnymi na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cushman & Wakefield.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.