Urszula Rasmussen starszym negocjatorem w Cushman & Wakefield

0 0
Urszula Rasmussen starszym negocjatorem w Cushman & Wakefield
Urszula Rasmussen ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych (Urszula Rasmussen, fot.mat.pras.)

Urszula Rasmussen dołączyła do zespołu specjalistów w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield, gdzie obejmie stanowisko Starszego Negocjatora w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych.

Urszula Rasmussen ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Ostatnio pracowała w firmie Sharman Church, gdzie była odpowiedzialna m.in. za nawiązywanie kontaktów biznesowych i utrzymywanie długoletnich relacji z najemcami i właścicielami obiektów magazynowych, negocjowanie umów najmu oraz przygotowywanie analiz rynku powierzchni magazynowych.

Wcześniej zajmowała się także zarządzaniem nieruchomościami w firmie Dachser w Danii i rozwojem biznesu w firmie Goodman. Swoją karierę rozpoczynała w Jones Lang LaSalle, gdzie była konsultantką w dziale nieruchomości magazynowych.

- Cieszymy się, że Urszula dołączyła do naszego zespołu. Jej wieloletnie doświadczenie i umiejętności wzmocnią naszą pozycję na rynku przemysłowym i magazynowym. Urszula będzie odpowiedzialna za rozwój działalności firmy w regionie Poznania, Trójmiasta i Szczecina oraz za wschodzące rynki magazynowe i przemysłowe – mówi Tom Listowski, partner, dyrektor działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w Polsce i relacji z klientami korporacyjnymi na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cushman & Wakefield.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.