Urszula Rąbkowska dyrektorem sprzedaży i marketingu XBS Group

Urszula Rąbkowska awansowała na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu XBS Group.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Urszula Rąbkowska dyrektorem sprzedaży i marketingu XBS Group

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 mar 2015 13:37


Od stycznia br. Rąbkowska zarządza działem sprzedaży i odpowiada za rozwój kluczowych dla firmy klientów, marketing i public relations XBS Group.

Absolwentka Politechniki Łódzkiej, wydziału organizacji i zarządzania, magister zarządzania jakością oraz logistyki. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w strukturach korporacyjnych
takich jak Faurecia czy Perfetti van Melle.

Przez 7 lat była związana z Unilever Polska gdzie od 2005 r. była odpowiedzialna za logistykę oraz rozwój materiałów promocyjnych oraz wsparcie programów CSR. Brała także udział w projektach dotyczących optymalizacji procesów logistycznych dla kluczowych klientów rynku tradycyjnego.

Od 2012 r. rozpoczęła współpracę z XBS Group na stanowisku Project Managera. Z sukcesem wdrożyła kluczowe dla firmy projekty. Po roku awansowała na stanowisko Commercial Managera, gdzie odpowiadała za współpracę i rozwój ponad 50 klientów. Brała aktywny udział w rebrandingu oraz kreowaniu nowych linii biznesowych.

XBS Group to firma usługowa, która oferuje innowacyjne podejście do optymalizacji łańcucha dostaw oraz do rozwiązań e-commerce dla odbiorców B2B i B2C. Firma wywodzi się z grupy STACI.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.