Urszula Marzec nowym dyrektorem ds. marketingu i PR w SES

Operator usług satelitarnych SES powołał na stanowisko dyrektora do spraw marketingu i PR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej Urszulę Marzec.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Urszula Marzec nowym dyrektorem ds. marketingu i PR w SES

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

11 mar 2015 12:33


Urszula Marzec posiada 10-letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania marką, marketingu i PR, które zostanie wykorzystane w celu dalszego wzmacniania pozycji SES w regionie. Ponadto będzie ona także wspierać zwiększanie zasięgu technicznego satelitów Astra.

Zanim podjęła współpracę z SES, Marzec pracowała w MTG World, gdzie odpowiadała za wszystkie działania związane z public relations i marketingiem dla kanałów Viasat w Polsce, tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji PR oraz marketingowej, zarządzanie budżetem.

Była również odpowiedzialna za nawiązywanie i umacnianie współpracy z partnerami biznesowymi, w szczególności podczas realizacji projektów dla platform cyfrowych i operatorów sieci kablowych. Wcześniej pracowała również dla Canal+ Cyfrowy.

Marzec ukończyła studia podyplomowe z Marketingu i Logistyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Do zespołu marketingu Astra CEE dołączyła także Małgorzata Ślusarczyk. Będzie ona odpowiedzialna za marketing B2B, PR i działania z klientami na rynku czeskim i słowackim. Od 2000 roku Ślusarczyk pracowała w branży mediowej obejmując kolejne stanowiska w: Chello Media, Discovery Communications i Orange.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.