Txomin Castillo nowym dyrektorem handlowym grupy Michelin

Txomin Castillo został nowym dyrektorem handlowym grupy Michelin w Regionie Europy Centralnej i Północnej. Będzie rezydował w Warszawie i kierował sprzedażą opon w Polsce, Czechach, na Słowacji, a także na Litwie, Łotwie i w Estonii.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Txomin Castillo nowym dyrektorem handlowym grupy Michelin

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl (PIM)

wnp.pl

12 maj 2015 15:04


- Cieszę się, że mogę dołączyć do dynamicznego zespołu rozwijającego sprzedaż w tej części Europy. Głównym wyzwaniem, które stoi przed naszym zespołem, jest zwiększenie udziałów rynkowych wszystkich linii produktowych Michelin w Europie Centralnej i Północnej. Będziemy również rozwijać współpracę z naszymi partnerami odpowiadającymi za sprzedaż detaliczną, hurtową czy internetową – mówi Txomin Castillo.

Txomin Castillo ma 49 lat, pochodzi z Bilbao w Kraju Basków w Hiszpanii. Txomin to przetłumaczone na język baskijski (euskera) imię Domingo. Ukończył administrację i ekonomię ze specjalizacją finansową na Uniwersytecie Deusto w Bilbao.

Z Grupą Michelin jest związany od 25 lat. W trakcie swojej kariery odpowiadał m.in. za sprzedaż i marketing Michelin w Hiszpanii oraz sprzedaż opon motocyklowych w Hiszpanii i Portugalii. Przez 5 lat był dyrektorem handlowym odpowiedzialnym za sprzedaż opon do samochodów osobowych, autobusów i ciężarówek w Meksyku. Przed objęciem stanowiska Dyrektora Handlowego w Polsce był szefem Działu Metod Pracy Sił Sprzedaży i Szkoleń na Europę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.