Tomasz Wróblewski nowym redaktorem naczelnym "Wprost"

Jak pisaliśmy już w piątek (20 marca), Sylwestra Latkowskiego, byłego naczelnego tygodnika "Wprost" zastąpi Tomasz Wróblewski.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Wróblewski nowym redaktorem naczelnym "Wprost"

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

23 mar 2015 8:57


- Tomasz Wróblewski jest jednym z najbardziej doświadczonych redaktorów na polskim rynku wydawniczym, a jednocześnie sprawnym menadżerem, z którego porad i doświadczenia jako wydawca wielokrotnie korzystałem - mówi Michał M. Lisiecki, prezes AWR Wprost, wydawca tygodnika "Wprost".

Wróblewski wraca do tygodnika po 15 latach przerwy. Ostatnio pracował jako publicysta tygodnika "Do Rzeczy". Wcześniej był m.in. redaktorem naczelnym "Rzeczpospolitej”, „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Newsweek Polska”.

Pełnił również funkcję wiceprezesa i dyrektora zarządzającego grupy Polskapresse.

Zastępcą Wróblewskiego w tygodniku "Wprost" zostanie Bartosz Marczuk, który ostatnio pracował jako publicysta "Rzeczpospolitej".

Sylwester Latkowski był redaktorem naczelnym tygodnika od stycznia 2013 r. Zasłynął z upublicznienia afery taśmowej z politykami i biznesmenami w roli głównej.

Z kolei w ostatnim czasie powstał cykl artykułów na temat mobbingu i molestowania, których miał dopuścić się Kamil Durczok, były szef „Faktów” w TVN.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.