Tomasz Wileński, prezes Reprise Media Polska odchodzi z firmy

Tomasz Wileński, prezes i jednocześnie dyrektor ds. operacyjnych Reprise Media Polska, złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska i odchodzi z firmy. Jego rezygnacja oznacza także zakończenie współpracy z Interpublic Group.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Wileński, prezes Reprise Media Polska odchodzi z firmy

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2 kwi 2014 9:19


Tomasz Wileński związany był z Interpublic Group przez pięć ostatnich lat. Najpierw zarządzał należącą do Initiative Media marką Fastbridge, a potem tworzył polski oddział Reprise Media, którym kierował do dziś. Reprise Media oferuje usługi z obszaru performance i mobile marketing, dostarczając klientom leadów sprzedażowych i koncentrując się wokół wyszukiwarek, mediów społecznościowych i programów partnerskich.

Spółka świadczy usługi głównie dla czterech spółek z należącej do Interpublic Group struktury Mediabrands: Initiative Media, Universal McCann, U2 Media i BrandConnection, a także klientów bezpośrednich.

Kierowany przez Tomasza Wileńskiego polski oddział Reprise Media pełnił jednocześnie funkcję koordynatora wszystkich krajowych spółek działających w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i prowadzonych przez nie kampanii. Przez ostatnie dwa i pół roku zwiększał się też merytoryczny udział Reprise Media w strukturze Mediabrands w regionie CEE.

- Wiem, że moja decyzja może być dla przyjaciół w IPG zaskoczeniem, ale po kilku intensywnych latach dojrzałem do zmiany. Odchodząc mam poczucie dobrze wykonanej pracy. Stworzyłem oddział, który nie tylko jest liderem w regionie, ale także bardzo ważnym ogniwem w strukturze Mediabrands. Teraz czas na nowe wyzwania, choć nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów - komentuje swoją decyzję Tomasz Wileński.

Przed pracą w Interpublic Group Tomasz Wileński był partnerem zarządzającym w spółce ClickAd oraz założycielem agencji Interactive Solutions, która w ubiegłym roku została kupiona przez Saatchi & Saatchi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.