Tomasz Wierzbicki zarządcą nieruchomości w P3

P3 Logistic Parks mianował Tomasza Wierzbickiego na stanowisko Zarządcy Nieruchomości w Polsce, w związku z tegorocznym nabyciem dwóch parków magazynowych, które powiększyło powierzchnię krajowego portfolio firmy ponad dwukrotnie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Wierzbicki zarządcą nieruchomości w P3

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

7 kwi 2015 14:29


Przez ostanie siedem lat Wierzbicki (40) nadzorował zarządzanie budową i obiektami w parkach P3 Błonie i P3 Piotrków z ramienia poprzedniego właściciela. Będzie kontynuować pracę na tym stanowisku, a także będzie odpowiedzialny za dwa inne parki P3 w Polsce - P3 Mszczonów i P3 Poznań.

- Tomasz jako ósma osoba dołączył w tym roku do naszego zespołu w regionie CEE, w którym portfolio firmy P3 zwiększyło się o ponad 1 milion metrów kwadratowych na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Tomasz posiada dwudziestoletnie, cenne doświadczenie w branży nieruchomości, w związku z czym liczymy na jego wkład w rozwój firmy, który pozwoli udoskonalić obsługę klienta i nadal rozwijać naszą działalność na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej - powiedział Andrzej Wroński, dyrektor ds. Zarządzania Aktywami i Nieruchomościami w firmie P3 na Europę Środkowo-Wschodnią (CEE).

Wierzbicki jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości, a przed pracą w CA Immobilien na stanowisku zarządcy budowy i obiektów w obu parkach pracował w charakterze kierownika projektu w firmie deweloperskiej Menard & Doswell. Jego kariera w branży nieruchomości obejmuje również 10 lat w zarządzaniu projektami, projektowaniu architektonicznym i roli pośrednika nieruchomości. Ukończył studia inżynierskie na kierunku Budownictwa na Politechnice Warszawskiej oraz studia magisterskie na kierunku Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

- Świetnie jest dołączyć do tak ambitnej i dynamicznej firmy, jak P3, która dostrzega, że Polska odgrywa ważną rolę w procesie tworzenia prawdziwie ogólnoeuropejskiej platformy. Cieszę się, że mogę stać się częścią doświadczonego zespołu i przyczynić się do rozwoju obecności P3 w Polsce poprzez wykorzystanie pełnego potencjału parków - powiedział Tomasz Wierzbicki.

P3 to wyspecjalizowany właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych. Baza obiektów firmy P3, aktywnej w całej Europie, obejmuje 141 magazynów o łącznej powierzchni 2,9 mln mkw. na terenie 9 krajów i bank gruntów z zagospodarowaniem dla ponad 1,6 mln mkw. do potencjalnej zabudowy.

P3 stanowi własność spółek TPG Real Estate i Ivanhoé Cambridge.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.