Tomasz Wienke country managerem sieci Jula

Tomasz Wienke zastąpi Daniela Adamiuka na stanowisku country managera sieci Jula w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Wienke country managerem sieci Jula

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

16 cze 2015 14:15


Firma zyskała także nowego dyrektora ds. marketingu, odpowiadającego za działania wszystkich rynków sieci. Został nim Jonas Järrenfors.

Tomasz Wienke będzie kierować polskim oddziałem sieci Jula od sierpnia 2015 roku.

- W ramach rozwoju Jula Poland wykonujemy teraz następny krok, zatrudniając nową osobę na stanowisku Country Manager’a. Tomasz przechodzi do nas Praktiker’a, co oznacza, że doskonale zna polski segment marketów budowlanych. Pracował również w IKEA w Szwecji, dzięki czemu dobrze orientuje się w szwedzkiej kulturze przedsiębiorstwa. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobył w firmach szwedzkich i polskich, Tomasz z pewnością poprowadzi Jula Poland do sukcesu i rozwoju – przekonuje Joachim Frykberg, dyrektor generalny firmy.

Od września Jula zyska również nowego dyrektora ds. Marketingu. Jonas Järrenfors rozpocznie pracę w Skarze, szwedzkiej centrali sieci. Jonas przechodzi do Jula z firmy NetOnNet, w której pełnił tę samą funkcję.

Szwedzka sieć multimarketów Jula posiada w Polsce obecnie 12 sklepów w: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Bielsku-Białej, Szczecinie oraz Kielcach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.