Tomasz Waligórski prezesem zarządu Polomarketu

Rada nadzorcza Polomarket-u podjęła decyzję o rozszerzeniu składu dotychczasowego dwuosobowego zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Waligórski prezesem zarządu Polomarketu

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

17 paź 2013 11:40


Do Marcina Sowy i Zbigniewa Wysockiego dołączył Tomasz Waligórski, który obejmie stanowisko prezesa zarządu.

Tomasz Waligórski przez wiele lat pracował dla Jeronimo Martins jako członek zarządu i dyrektor działu zakupów. Z firmą zwiazany było od 1995 do 2011 roku. Ostatnio pracował w Lizbonie jako dyrektor ds. rozwoju biznesu w firmie Daymon Worldwide, świadczącej usługi dla branży detalicznej, m.in. dla sieci supermarketów Pingo Doce w Portugalii, które także należą do koncernu Jeronimo Martins.

Marcin Sowa był prezesem Polomarketu od listopada 2012 roku. Zastapił wówczas na stanowisku Marka Wojnowskiego, który był prezesem sieci od marca 2009 r. Na początku lutego br. z Polomarketu odszedł Krzysztof Wolny, który był dyrektorem ds. zakupów, a od listopada 2012 roku także członkiem zarządu sieci. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

mala 2013-12-03 21:23:44

mieszkam w miescie lodzi i polomarket mam na lagiewnickiej sklep fajny ale organizacjaFATALNA od cholery ludzi przekladajacych z miejscz na miejsce towar a ludzie po45min w kolejce stoja bo jedna ani obsluguje stanowusko z miesem SKANDAL czas sie tym zajasc a nie zatrudniac 50 kierownikow pozdrawiam

mike 2013-10-18 23:13:09

Szacun dla Polo. Dobry strzał.