Tomasz Tarkowski prezesem Link4

0 0
Tomasz Tarkowski prezesem Link4
Tomasz Tarkowski na czele Link4. (fot. mat.pras.)

Rada nadzorcza Link4 powierzyła w piątek (4 marca) Tomaszowi Tarkowskiemu, pełniene funkcji prezesa Link4. Zastąpi on na tym stanowisku Rogera Hodgkissa, który został powołany do zarządów spółek PZU i PZU Życie.

Tomasz Tarkowski od wielu lat związany jest z PZU, które jest właścicielem Link4. Powołanie wymaga jeszcze zgody KNF. Na tym samym posiedzeniu rada wybrała Rogera Hodgkissa na swojego przewodniczącego.

W ostatnich latach Tomasz Tarkowski pełnił funkcje członka zarządów PZU oraz PZU Życie, gdzie odpowiadał za obszar likwidacji szkód i świadczeń oraz assistance. Jest szefem rady nadzorczej PZU Pomoc a także członkiem Rady Biura Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Nowy prezes Link4 jest absolwentem wydziału samochodów i maszyn roboczych Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości. Ukończył również studia podyplomowe "Bezpieczeństwo ruchu drogowego" na Wojskowej Akademii Technicznej, "Ubezpieczenia Gospodarcze" na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, "Psychologia zarządzania personelem" na Uniwersytecie Warszawskim oraz Advanced Management Program na IESE Business School.

Tomasz Tarkowski posiada szerokie doświadczenie z zakresu organizacji i zarządzania procesem likwidacji szkód i świadczeń we wszystkich rodzajach ubezpieczeń, a także w inicjowaniu i organizacji wdrażania nowych technik, procedur i zmian organizacyjnych w operacjach związanych z likwidacją szkód i świadczeń.

Z grupą PZU jest związany od 1996 r. W latach 2006-2007 był dyrektorem Centrum Likwidacji Szkód oraz dyrektorem ds. likwidacji szkód w oddziale okręgowym PZU w Warszawie. W latach 2007-2011 jako członek zarządu PZU Ukraina nadzorował obszar likwidacji szkód, zarządzania produktami i oceny ryzyka. Jako członek rady nadzorczej SOS Service Ukraine, spółki zależnej od PZU Ukraina, odpowiadał za działalność assistance.

Od lutego 2011 r. był dyrektorem grupy PZU w centrali PZU i pełnomocnikiem zarządu ds. likwidacji szkód i świadczeń w PZU Życie, odpowiedzialnym za organizację procesu likwidacji szkód i świadczeń. Następnie zasiadał w zarządach tych spółek.

Tomasz Tarkowski zasiada także w radach nadzorczych następujących spółek zależnych od PZU: Lietuvos Draudimas AB, UAB PZU Lietuva Gyvybes Draudimas, PrJSC IC PZU Ukraine, PrJSC IC PZU Ukraine Life Insurance oraz AAS Balta.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.