Tomasz Pyka dyrektorem sprzedaży w DB Schenker

Tomasz Pyka dotychczas zajmował stanowisko szefa zespołu ds. kluczowych klientów w DB Schenker. Teraz został dyrektorem sprzedaży.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Pyka dyrektorem sprzedaży w DB Schenker

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

27 kwi 2016 11:36


Tomasz Pyka jest związany z branżą logistyczną od 2002 roku. W czołowych firmach TSL zajmował się sprzedażą i zarządzaniem, m.in. jako dyrektor oddziału i dyrektor sprzedaży.
Z DB Schenker jest związany od kwietnia 2015 roku. Na wcześniej zajmowanym stanowisku odpowiadał za zespół dedykowany kluczowym klientom firmy.

Teraz, jako dyrektor sprzedaży odpowiada za obecną i przyszłą sprzedaż produktów i rozwiązań spółki dla klientów w Polsce oraz nadzór nad pracą podległych zespołów: sprzedaży, przetargów i zespołu ds. rynku.

Tomasz Pyka jest abslowentem Uniwersytetu Łódzkiego (Instytut Studiów Międzynarodowych, kierunek: politologia), studiował także nauki polityczne na Uniwersytecie w Ratyzbonie.

Wolne chwile spędza aktywnie: pływając, biegając lub grając w squasha. Interesuje się historią II wojny światowej. Wartości, które szczególnie ceni to rodzina, pasja i zdrowe proporcje pomiędzy życiem zawodowym i osobistym.

Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.